Σήμερα στις 8.30 το βράδυ ξεκινά η μεγάλη γιορτή του ποδοσφαίρου! Πάνω από 1.500 παιδιά – αθλητές, θα παρελάσουν στο Δημοτικό Στάδιο του Διαγόρα.

Από τις 15 έως και τις 19 Απριλίου 2015, θα διεξαχθεί στη Ρόδο το «Cup of Rodos Knights 2015″, για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και θα φιλοξενήσει συνολικά περίπου 2.000 παιδιά.

Στο τουρνουά, εκτός από ομάδες του νησιού της Ρόδου, θα αγωνιστούν τμήματα υποδομής μεγάλων ελληνικών ομάδων, όπως του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού, του ΠΑΟΚ, του Απόλλωνα Σμύρνης του Πανιωνίου, αλλά και της τουρκικής Μπεσίκτας.

Όλα τα έξοδα των συμμετεχόντων ομάδων καλύπτονται από την διοργανώτρια αρχή του «Cup of Rodos Knights 2015″ και οι αγώνες θα «φιλοξενηθούν» σε 5 γήπεδα, ένα εκ των οποίων θα είναι το Εθνικό Στάδιο Διαγόρα Ρόδου.

Ο Γιώργος Δανάς, διοργανωτής του τουρνουά, είναι πρόεδρος του ερασιτεχνικού σωματείου Ιππότες Παλιάς Πόλης Ρόδου. Οι «Ιππότες» αγωνίζονται στην Α΄ κατηγορία του τοπικού πρωταθλήματος, απαριθμώντας 120 παιδιά και διαθέτοντας πλήρες ρόστερ σε όλα τα τμήματα υποδομής.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα ανά ηλικιακή κατηγορία

1997-1998

Γήπεδο Καλυθιών

Α ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ, ΔΙΓΕΝΗΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ

13:00  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΔΙΓΕΝΗΣ

14:15  ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

18:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

19:15  ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

Β ΟΜΙΛΟΣ

15:30  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

16:45  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ

13:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

14:15  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΕΥΑΓΟΡΑΣ

18:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΟΚ ΚΩ

Β ΟΜΙΛΟΣ

15:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.

16:45  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

12:15  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΕΥΑΓΟΡΑΣ

13:30  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

14:45  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

16:00  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

1999-2000

Γήπεδο Κορακόνερο

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟΚ (2001), ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ, ΡΟΔΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΑΚΟΝΕΡΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00  ΠΑΟΚ ΚΩ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

13:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

14:30  ΑΕΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

15:45  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ

Β’ΟΜΙΛΟΣ

17:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ-ΡΟΔΟΣ

18:15  ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ

12:00  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΡΟΔΟΣ

13:15  ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ

15:00 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

16:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 ΙΠΠΟΤΕΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜ.

18:45  ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ

10:30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

11:45  ΠΑΟΚ-ΡΟΔΟΣ

Α ΟΜΙΛΟΣ

13:00 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

14:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠ.

16:45  ΑΕΚ-ΙΠΠΟΤΕΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

18:45

20:00

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2001-2002

Γήπεδο Κοσκινού

Α ΟΜΙΛΟΣ: ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΑΡΕΝΑ, ΡΟΔΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ:  ΠΑΟΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ

Γήπεδο Παστίδας

Γ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ

12:00  ΑΡΕΝΑ-ΡΟΔΟΣ

13:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.

14:30  ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.

15:45  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ

12:00  Ο.Σ.Φ.Π.-ΦΟΙΒΟΣ

13:15  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΝΙΚΗ Ρ.

15:45  Π.Α.Ο.-ΠΑΟΚ ΚΩ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-
ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ & Α ΟΜΙΛΟΣ

12:00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

13:15  ΠΑΟΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ

14:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ

15:45  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΑΡΕΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ

12:00  Π.Α.Ο.-ΝΙΚΗ Ρ.

13:15  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ

14:30  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΦΟΙΒΟΣ

15:45  Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ

10:30  ΑΡΕΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.

11:45  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΡΟΔΟΣ

13:00  ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.

14:15  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ

10:30  ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ Σ-ΦΟΙΒΟΣ

11:45  Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

13:00  Π.Α.Ο.-ΙΠΠΟΤΕΣ

14:15  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΝΙΚΗ Ρ.

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2003-2004

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Α ΟΜΙΛΟΣ: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΡΟΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ: ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΚΩ, ΑΡΕΝΑ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ: Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ, ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Δ ΟΜΙΛΟΣ: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ,ΑΡΕΝΑ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Μαριτσών

Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ

12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

13:30  ΡΟΔΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ

14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΑΡΕΝΑ 1

15:30  ΙΑΛΥΣΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ

16:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΡΕΝΑ 2

17:30  ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

18:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

19:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

13:30  ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ

15:30  ΑΡΕΝΑ 1-ΦΟΙΒΟΣ

16:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΙΑΠΕΤΟΣ

17:30  ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2

18:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

19:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

10:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

11:30  ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2

12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ

13:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ

14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΦΟΙΒΟΣ

15:30  ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΡΕΝΑ 1

16:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.

17:30  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2005-2006

Γήπεδα 1 & 2 Αγίων Αποστόλων

Α ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ: ΣΥΜΗ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΡΟΔΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Γ ΟΜΙΛΟΣ: ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ 1, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

11:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

12:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΦΟΙΒΟΣ 1

13:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΠΠΟΤΕΣ 1

14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΙΑΛΥΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ 2 – Β ΟΜΙΛΟΣ

11:30  ΣΥΜΗ 2-ΡΟΔΟΣ

12:30  ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 1

11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 2

12:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΑΛΥΣΟΣ

13:30  ΦΟΙΒΟΣ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.

ΓΗΠΕΔΟ 2

11:30  ΡΟΔΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

12:30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΣΥΜΗ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ

12:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2

13:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΦΟΙΒΟΣ 1

14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

ΓΗΠΕΔΟ 2

11:30  ΡΟΔΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

12:30  ΣΥΜΗ 2-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2007-2008

Γήπεδα 1 και 2 Αγίων Αποστόλων

Α ΟΜΙΛΟΣ: ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ: ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ 1, ΙΠΠΟΤΕΣ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ 1

Γ ΟΜΙΛΟΣ: ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ 2, ΡΟΔΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

12:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 1

13:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 1

14:30  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

15:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2

ΓΗΠΕΔΟ 2 – Γ ΟΜΙΛΟΣ

12:30  ΡΟΔΟΣ-ΝΙΚΗ Ρ.

13:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΙΠΠΟΤΕΣ 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ 1

Γ ΟΜΙΛΟΣ – Α ΟΜΙΛΟΣ

12:30  ΡΟΔΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ 2

13:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 2

14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

15:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΓΗΠΕΔΟ 2 – Β ΟΜΙΛΟΣ

12:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΦΟΙΒΟΣ 1

13:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1

11:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΑΛΥΣΟΣ 1

12:30  ΦΟΙΒΟΣ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ 1

13:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΓΗΠΕΔΟ 2 – Γ ΟΜΙΛΟΣ

11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΡΟΔΟΣ

12:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.

*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.