Blue Star Ferries Juniors Regional Ζ΄Περιφέρειας (Κως, 18 & 19  Ιουλίου)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της 1ης ημέρας του αναπτυξιακού τουρνουά μπιτς βόλεϊ  ‘Blue Star Ferries’ Juniors Regional Ζ΄ Περιφέρειας 2015 που συνδιοργανώνουν η Τοπική Επιτροπή βόλεϊ Δωδεκανήσου και ο Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω στις εγκαταστάσεις μπιτς βόλεϊ του Ναυτικού Ομίλου Κω είναι τα παρακάτω:

Κορίτσια Κ16

ΝoΦάσηΟμάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
1IΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥvsΤΟΤΟΝΙ/ΚΡΗΤΙΚΟΥ2117-21,21-16,17-15
2IΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑvsΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ2021-19,21-14
3IΠΑΝΙΕΡΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥvsΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ0213-21,13-21 ΑΠΟΣΥΡ
2IΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑvsΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙ2021-17,21-15
5IIΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΓΕΩΡΓΙΟΥvsΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥ2021-7,21-5
6IIΜΑΜΑΛΙΓΚΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥvsΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ2021-3,21-17
7IIΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ/ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗvsΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ2021-11,21-10
8IIΓΚΙΚΑ/ΤΕΡΖΙΟΥvsΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ2021-7,21-14
09ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙvsΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥ2021-17,21-8
109ΠΑΝΙΕΡΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥvsΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ0214-21,13-21
119ΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥvsΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ2021-14,21-16
129ΤΟΤΟΝΙ/ΚΡΗΤΙΚΟΥvsΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ0210-21,11-21
13IIIΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΓΕΩΡΓΙΟΥvsΜΑΜΑΛΙΓΚΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
14IIIΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ/ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗvsΓΚΙΚΑ/ΤΕΡΖΙΟΥ   
157ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙvsΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ   
167ΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥvsΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ   
175Νικητής Αγώνα Νο15vsΗττημένος Αγώνα Νο14   
185Νικητής Αγώνα Νο16vsΗττημένος Αγώνα Νο13   
19Ημ.Νικητής Αγώνα Νο13vsΝικητής Αγώνα Νο17   
20Ημ.Νικητής Αγώνα Νο14vsΝικητής Αγώνα Νο18   
21ΤελΝικητής Αγώνα Νο19vsΝικητής Αγώνα Νο20   

 

Κορίτσια Κ19

 ΦάσηΟμάδα 1vsΟμάδα 2ΑποτέλεσμαΔιάρκεια
1IΖΑΜΑΓΙΑ /ΔΑΣΚΑΛΟΥvsΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ026-21,8-21 
2IΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑvsΒΥΕ20  
3IΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ /ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥvsΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ0210-21,18-21 
4IΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ /ΤΟΤΟΝΗvsΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ0214-21,10-21 
5IIΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥvsΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ2021-16,21-15 
6IIΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΤΕΡΖΙΟΥvsΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ2118-21,21-14,15-8 
7IIΧΑΝΙΩΤΑΚΗ/ΑΓΓΕΛΗvsΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ2021-13,21-11 
8IIΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥvsΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ1215-21,21-19,8-15 
99ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ /ΤΟΤΟΝΗvsΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ026-21,10-21 
109ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ /ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥvsΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ129-21,23-21,7-15 
119ΒΥΕvsΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ02  
129ΖΑΜΑΓΙΑ /ΔΑΣΚΑΛΟΥvsΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥ0213-21,9-21 
13IIIΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥvsΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΤΕΡΖΙΟΥ    
14IIIΧΑΝΙΩΤΑΚΗ/ΑΓΓΕΛΗvsΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ    
157ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗvsΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ    
167ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥvsΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥ    
175Νικητής Αγώνα Νο15vsΗττημένος Αγώνα Νο14    
185Νικητής Αγώνα Νο16vsΗττημένος Αγώνα Νο13    
19Ημ.Νικητής Αγώνα Νο13vsΝικητής Αγώνα Νο17    
20Ημ.Νικητής Αγώνα Νο14vsΝικητής Αγώνα Νο18    
21ΤελΝικητής Αγώνα Νο19vsΝικητής Αγώνα Νο20    

 

Αγόρια Κ16

 ΦάσηΟμάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
1IΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣvsΒΥΕ20 
2IΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣvsΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣ2021-19, 21-14
3IΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣvsΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ2021-7,21-8
4IΒΥΕvsΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ02 
5IIΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣvsΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣ2021-14,21-18
6IIΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣvsΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ023-21,8-21
77ΒΥΕvsΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣ02 
87ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣvsΒΥΕ20 
95ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣvsΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣ   
105ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣvsΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣ   
11ΗμΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣvsΝικητής Αγώνα Νο9   
12ΗμΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥvsΝικητής Αγώνα Νο10   
13ΤελΝικητής Αγώνα Νο11vsΝικητής Αγώνα Νο12   

 

Αγόρια Κ19

 

 ΦάσηΟμάδα 1vsΟμάδα 2Αποτέλεσμα
1IΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥvsΒΥΕ20 
2IΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣvsΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ0221-16,27-25
3IΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣvsΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ2021-6,21-8
4IΒΥΕvsΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ02 
5IIΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥvsΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ2021-15,21-7
6IIΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣvsΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ2021-12,2114
77ΒΥΕvsΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣ02 
87ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣvsΒΥΕ20 
95ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣvsΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ   
105ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣvsΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ   
11ΗμΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥvsΝικητής Αγώνα Νο9   
12ΗμΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣvsΝικητής Αγώνα Νο10   
13ΤελΝικητής Αγώνα Νο11vsΝικητής Αγώνα Νο12   

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.