Ανακοινώθηκαν από τον Άρειο Πάγο τα ονόματα των δικαστικών αντιπροσώπων που θα στελεχώσουν τα εκλογικά τμήματα στις 20 Σεπτεμβρίου.

Ειδικότερα, από το Δικηγορικό Σύλλογο Ρόδου ως τακτικοί δικαστικοί αντιπρόσωποι διορίστηκαν 145 μέλη και δύο αναπληρωματικοί, οι οποίοι κατά αλφαβητικοί σειρά είναι οι εξής:

• ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 242ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ
• ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ στο 141ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

• ΛΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 221ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
• ΠΡΟΥΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ στο 232ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ
• ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ στο 213ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΕΡΜΩΝ

• ΨΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ στο 237ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ
• ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΑΒΒΑ στο 211ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥ
• ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο  323ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΣΥΜΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

• ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ στο  240ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΘΕΟΛΟΓΟΣ
• ΒΑΒΟΥΛΗ ΒΑΛΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο 308ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

• ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 43ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Β’ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Συνοικισμός ΨΕΡΙΜΟΥ
• ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ στο 313ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

• ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στο 320ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΣΥΜΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ
• ΒΑΤΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΒΑΓΙΑΝΟΥ στο 230ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΧΑΝΙΑΣ

• ΒΕΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ στο 311ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ
• ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 282ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ
• ΒΕΡΓΗ ΑΣΗΜΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ στο 189ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

• ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 226ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΒΑΤΙΟΥ
• ΓΕΩΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 3ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ (ΑΜΙΓΕΣ)
• ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ στο 70ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΡΠΑΘΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΗΓΑΔΙΩΝ

• ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ στο 235ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ
• ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ στο 314ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

• ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ στο 239ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΣΕΡΡΩΝ – Δήμου ΣΕΡΡΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΣΕΡΡΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ
• ΔΕΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ στο 38ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

• ΔΕΣΤΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ στο 231ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ
• ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 202ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΙΜΥΛΙΑΣ – Συνοικισμός ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
• ΔΙΜΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ στο 164ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

• ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 222ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
• ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 228ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

• ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 185ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ
• ΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ στο 210ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥ
• ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 144ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
• ΘΥΡΗ ΑΓΑΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στο 312ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

• ΘΩΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 163ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ
• ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΙΩΑΝΝΗ στο 224ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

• ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ στο 27ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
• ΚΑΖΟΥΛΛΑΚΗΣ ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 180ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΡΟΔΟΠΗΣ – Δήμου ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΠΗΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

• ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΘΩΜΑΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 316ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ
• ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ στο 173ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

• ΚΑΠΟΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ στο 260ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥ
• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΣΕΜΩ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ στο 183ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 293ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ
• ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ στο 269ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

• ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ στο 223ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΝΙΘΑΣ
• ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 199ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

• ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 238ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ
• ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ στο 288ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ στο 357ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΑΘΗΝΑΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΘΗΝΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 46ο
• ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ στο 14ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
• ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ στο 289ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ στο 105ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Δήμου ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
• ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο 239ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΑΜΑΤΡΙΑ

• ΚΟΚΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ στο 247ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
• ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 243ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ

• ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ στο 139ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΜΕΓΙΣΤΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΜΕΓΙΣΤΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΓΙΣΤΗΣ
• ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 85ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΣΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΡΠΑΘΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΣΟΥ

• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ στο 149ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ
• ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤΑ του ΜΑΡΙΝΟΥ στο 1553ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΖΩΓΡΑΦΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 7ο

• ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ στο 3ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ – Δήμου ΑΓΡΙΝΙΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
• ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΟΥ του ΜΙΧΑΗΛ στο 285ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ στο 270ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥ
• ΛΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ στο 281ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο 259ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥ
• ΛΥΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 140ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

• ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 248ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
• ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ στο 2017ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
• ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ στο 265ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

• ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ στο 100ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΩ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΩ) – Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
• ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ στο 292ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ

• ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο 207ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΦΑΝΩΝ
• ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 201ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΙΜΥΛΙΑΣ
• ΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 195ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΨΙΝΘΟΥ

• ΜΟΡΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 321ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΣΥΜΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ
• ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 150ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ
• ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 168ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

• ΜΠΕΡΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ στο 143ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
• ΜΠΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 162ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΙΑΝΩΝ

• ΜΠΟΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ στο 305ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ
• ΜΠΟΥΓΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΔΡΟΣΟΥ στο 186ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

• ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΥΡΙΑΜ του ΝΙΚΗΤΑ στο 146ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
• ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ στο 220ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

• ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ στο 165ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ
• ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ στο 177ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

• ΠΑΓΚΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 276ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥ
• ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο 369ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο / ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΣΩΤΗΡΟΣ
• ΠΑΝΙΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ στο 286ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΠΑΝΤΕΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ στο 181ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ
• ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ στο 171ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
• ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ στο 192ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

• ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ στο 294ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ
• ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ στο 229ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

• ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΗ στο 764ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ – Δήμου ΦΥΛΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ στο 245ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

• ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ στο 263ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ
• ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ στο 209ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥ
• ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ στο 61ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Δήμου ΣΟΥΛΙΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΧΕΡΟΝΤΑ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΚΑΝΔΑΛΟΥ

• ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ στο 268ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ
• ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο 155ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΩΝΑ

• ΠΑΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 225ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
• ΠΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ στο 400ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΑΘΗΝΑΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΘΗΝΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο

• ΠΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 82ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΡΠΑΘΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΡΠΑΘΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΩΝ
• ΠΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΡΟΜΗΘΕΑ στο 142ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
• ΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ στο 278ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥ

• ΠΕΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο 148ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ
• ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στο 244ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ

• ΠΙΣΣΑ ΕΛΛΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ στο 154ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
• ΠΛΑΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 160ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
• ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΝΔΙΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 200ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

• ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ στο 193ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ
• ΡΩΜΑΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ στο 188ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ
• ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΣΑΒΒΑ στο 214ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΕΡΜΩΝ

• ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΚΡΙΤΟΥ στο 219ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
• ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ στο 170ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

• ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ στο 204ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
• ΣΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ στο 190ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

• ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ στο 60ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΛΕΡΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ – Συνοικισμός ΑΓ.ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ
• ΣΚΛΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ στο 56ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΚΥΚΛΑΔΩΝ – Δήμου ΘΗΡΑΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΘΗΡΑΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΘΗΡΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΟΡΕΙΟ
• ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ στο 94ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΛΑΣΙΘΙΟΥ – Δήμου ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΛΑΣΙΘΙΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΡΙΖΑΣ

• ΣΚΟΥΡΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 11ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΛΥΜΝΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
• ΣΤΑΘΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ στο 175ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

• ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ στο 251ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΣΤΙΔΑΣ
• ΣΤΕΦΑΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 194ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΨΙΝΘΟΥ

• ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ στο 234ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ
• ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ στο 44ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΞΑΝΘΗΣ – Δήμου ΑΒΔΗΡΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΞΑΝΘΗΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΣΕΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΕΛΕΡΟ
• ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 236ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ

• ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ στο 227ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΣΤΡΙΟΥ
• ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ στο 174ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

• ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 191ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ
• ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ στο 287ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

• ΤΣΑΛΑΧΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ στο 182ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ
• ΤΣΑΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ στο 271ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3ο ΡΟΔΟΥ
• ΤΣΑΜΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ στο 299ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Β’ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Δήμου ΛΑΓΚΑΔΑ (Περιφερειακή Ενότητα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΑΧΑΝΑ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ

• ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΛΣΑΜΟΥ στο 176ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ
• ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ στο 151ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΣΑΡΩΝ

• ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ στο  327ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΧΑΛΚΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΧΑΛΚΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΧΑΛΚΗΣ
• ΦΩΚΙΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ – ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΟΥ στο 161ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

• ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ στο 301ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ
• ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 131ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΡΕΘΥΜΝΗΣ – Δήμου ΡΕΘΥΜΝΗΣ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΕΘΥΜΝΗΣ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΑΠΠΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΥΦΗΣ

• ΧΙΩΤΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ στο 147ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
• ΧΟΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο 216ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥ

• ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ στο 636ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας Α’ ΑΘΗΝΩΝ – Δήμου ΑΘΗΝΑΙΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΘΗΝΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 12ο
• ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο 4ο Ειδικό Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ (ΜΕΙΚΤΟ)
• ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ στο 208ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΦΑΝΩΝ

• ΧΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ στο 158ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΩΝΑ – Συνοικισμός ΜΑΝΔΡΙΚΟ

• ΨΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ στο 152ο Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ – Δήμου ΡΟΔΟΥ (Περιφερειακή Ενότητα ΡΟΔΟΥ) – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΣΑΡΩΝ
• ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Αναπληρωματικός
• ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ Αναπληρωματικός

Οι εφορευτικές επιτροπές στα εκλογικά τμήματα της πόλης

Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Ρόδου τα ονόματα των μελών που κληρώθηκαν για τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων. Ειδικότερα τα μέλη που ορίστηκαν στα εκλογικά τμήματα της πόλης είναι:

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (253)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Αγαπητάκης Αντώνιος του Ευαγγέλου και της Καλλιόπης

2.  Αιβαλής Αναστάσιος του Δημητρίου και της Φωτεινής

3.  Αποστόλου Πρόδρομος του Μιχαήλ και της Μαρίας

4.   Αναμουρλή Ευαγγελία-Στέλλα του Γεωργίου και της Αγγελικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ανθόπουλος Γεώργιος του Κυριάκου και της Ελισάβετ

2.  Αντώνογλου Φωτεινή του Γεωργίου και της Σταματίας

3.  Αθανασίου Κοσμάς του Λεωνίδα και της Σοφίας

4.  Αντωνόπουλος Ιωάννης του Ιορδάνη και της Αικατερίνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (254)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Βελη Ογλου Ερνταλ του Βελή και της Ζερρήν

2. Βενετούλης Ιωάννης του Μιχαήλ και της Βαρβάρας

3. Βογιατζής Σάββας του Γεωργίου και της Καλλιόπης

4.  Βλαχάκης Νικήτας του Μάρκου και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Βογιατζής Θέμελης του Ιωάννη και της Φωτεινής

2.  Βουλή Φανερωμένη του Θεοδώρου και της Νεκταρίας

3.  Βιέρρου Άννα του Γεωργίου και της Γεωργίας

4. Βράζος Παρασκευάς του Ιωάννη και της Σοφίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (255)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Δανάς Γεώργιος του Παναγιώτη και της Δώρας

2. Δεδεθάτος Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Ελένης

3. Δεσποτάκης Φώτιος του Εμμανουήλ και της Αικατερίνης

4.  Διακοστεργάκης Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Διαμαντόπουλος Μιχαήλ του Θεοδώρου και της Μαρίας

2.  Δρακόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη και της Φλώρας-Μαρίας

3. Ελένη Ειρήνη του Παναγιώτη και της Καλλιόπης

4.   Ζαγορά Ιωάννα-Ραφαέλα του Γεωργίου-Θεοφάνη και της Ειρήνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (256)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Καλαμάς-Αβούρης Κοσμάς του Βίκτωρος και της Καλλιόπης

2.   Καλαφάτη Στεργούλα-Φανερωμένη του Παύλου και της Θεώνης

3.   Καντούνια Σταματία του Πέτρου και της Ανθής

4.  Κάππας Γεώργιος του Ευαγγέλου και της Αγγελικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καντούνιας Φανούριος του Πέτρου και της Ανθής

2.  Καπτάνογλου Τζεμ του Νουρή και της Αϊνούρ

3.  Καραγιάννη Ιωάννα-Αναστασία του Γεωργίου και της Μαρίας

4.  Καραμπίνη Σεβαστή του Γεωργίου και της Δέσποινας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (257)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Καριάκη Αικατερίνη του Νικολάου και της Άννας

2.  Καρίπης Ησαϊας του Ευαγγέλου και της Ιωάννας

3.  Κασιώτης Χρυσοβαλάντης του Βασιλείου και της Κυραψηλής

4.  Κάτρης Ιωάννης του Γεωργίου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κατσίλλης Πανορμίτης του Ιωάννη και της Πολυξένης

2.  Κεραμέα Πελαγία του Νεκταρίου και της Δέσποινας

3.   Κεφαλούκος Ιωάννης-Γεώργιος του Πανορμίτη και της Βασιλικής

4.  Κλαδάκης Αρσένιος του Κωνσταντίνου και της Καθολικής

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (258)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Κομινάτος Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας

2.  Κοντός Αθανάσιος του Στυλιανού και της Μαρίας

3.  Κουλουμπράκης Δημήτριος του Νικήτα και της Αφροδίτης

4.   Κουτσογιαννάς Νικόλαος του Παντελή και της Ευαγγελίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κρητικού Χρυσούλα του Κυριάκου και της Ευαγγελίας

2. Κύρη Μαρία του Γεωργίου και της Αικατερίνης

3.   Λάζος Ιωάννης του Δημητρίου και της Χρυσάννας

4.   Λυμπέρης Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Κωνσταντίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (259)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Μιχαήλου Άγγελος-Βαλάντης του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής

2. Μουσταφά Κεμάλ του Νασμή και της Σεβήμ

3. Νικολής Νικόλαος του Σωτηρίου και της Μαριάννε-Βε

4.   Ντελλά Ειρήνη του Γεωργίου και της Αικατερίνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Οικονόμου Ελευθέριος-Ντίλα του Νικολάου και της Τρέισι-Κάθριν

2.  Πακάκης Σταύρος του Σπυρίδωνος και της Μαρίας

3. Παπαδόπουλος Ελευθέριος του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής

4.  Παραπονιάρης Θεόδωρος του Εμμανουήλ και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (260)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σαρούκος Δημήτριος του Σπυρίδων και της Κατίνας

2.  Σιδηρόπουλος Φώτιος του Νικολάου και της Ελευθερίας

3.  Σταματάκη Άννα του Μιχαήλ και της Μαριάνθης

4.   Συντυχάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Βαρβάρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Τοπάλογλου Αχμέτ του Χαλήλ και της Γκιουλέν

2. Τσακίρογλου Σεϊμά του Μεχμέτ και της Εσμά

3. Τσίγκρας Νικόλας του Εμμανουήλ και της Έβα

4. Φασουλάκη Δέσποινα του Νικήτα και της Χριστίνας

 

2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (261)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Αγγελόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη και της Παναγιώτας

2. Αγιακάτσικας Δημήτριος του Αντωνίου και της Αναστασίας

3.  Άνγκελ Ιρίνα του Βασιλείου και της Εκατερίνα

4.    Αντωνιάδης Νικήτας του Μιχαήλ και της Ανθής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αττιτής Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας

2. Βαλσαμίδη Πολυξένη του Μιχαήλ και της Γεωργίας

3.  Βανγγελη Μανόλ του Βανγγέλη και της Ύλλκα

4. Βασιλάκης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Ιωάννας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (262)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Γκούντας Αριστείδης του Γεωργίου και της Αναστασίας

2.  Δημητρούλης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ και της Γκαμπριέλε-Ρ

3.  Δούβαλης Χρυσόστομος του Μιλτιάδη και της Αικατερίνης

4.  Ελευθεριάδη Χριστίνα του Κωνσταντίνου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Ευθυμίου Βασίλειος του Ηλία και της Μαρίας

2.  Ζαχαριάδη Καλλιόπη του Δημητρίου και της Τσαμπίκας

3. Ηλιάκης Στυλιανός-Ανδρέας του Μιχαήλ και της Παρασκευής

4. Θεοφίλης Αργύρης του Αντωνίου και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (263)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κανταρζόγλου Γεώργιος του Αντωνίου και της Ελένης

2. Καραγιάννη Χαρίκλεια του Πέτρου και της Διονυσίας

3.  Καστελλοριζός Νικόλαος του Βασιλείου και της Άννας

4.   Κατσίβας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Κιεζαρι Ηλίας του Γιώργου και της Άννας

2.  Κλαδογένης Δημήτριος-Ιάκωβος του Παναγιώτη και της Γουέντι-Ρος

3.  Κοζάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Πανδώρας

4.   Κοσμάς Λάμπρος του Σπυρίδωνος και της Δέσποινας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (264)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Κουτσάμπασης Αλέξανδρος-Ιγνάτιος του Χριστοφόρου και της Ειρήνης

2.   Κουφού Κωνσταντίνος του Μάρκου και της Γεωργίας

3.   Κρητικός Μιχαήλ-Θεοχάρης του Σταύρου και της Αικατερίνης

4. Κυπριώτης Νικόλαος του Γεωργίου και της Λαμπρινής

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Κυριακέας Αλέξανδρος του Ευαγγέλου και της Ελένης

2.  Κωνσταντινίδης Περικλής του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης

3.     Κωνσταντίνου Λαουρεντίνα-Γεωργία του Αριστοτέλη και της Ιβόν-Χριστίνας

4.    Λαδικός Δημήτριος του Βασιλείου και της Ανθούλας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (265)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Μαγκανάς Λάμπρος του Μιχαήλ και της Αντωνίας

2. Μαγκαφάς Ιωάννης του Ευαγγέλου και της Παρασκευής

3.  Μαίρης Άγγελος του Ιωάννη και της Κόμισσας

4. Μαλανδρή Ασημίνα του Αναστασίου και της Ελένης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μαλτέζος Ευάγγελος του Σταύρου και της Όλγας

2. Μαμουζέλος Αριστοτέλης του Μιχαήλ και της Χριστίνας

3.   Μανιά Φαίδρα του Πέτρου και της Τσαμπίκας

4.  Μανούσου Τάνι του Ευσταθίου και της Καρολ-Τζην

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (266)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Μαστόρου Μιχαήλ του Νικολάου και της Κάρλα

2.   Μαυρομιχάλης Περίανδρος του Σπυρίδωνα και της Χρυσάνθης

3.  Μεταξάς Ανδρέας του Ευριπίδη και της Κυριακής

4.  Μπαλασκά Τσαμπίκα-Ειρήνη του Μηνά και της Καλλιόπης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Μπασονίδης Οδυσσέας του Αριστοτέλη και της Ναταλίας

2 Μπετσιαλή Σαπαετίν-Σάββας-Γαβριήλ του Ρετζέπ και της Ζαλιχέ

3. Μυλωνάς Φραγκίσκος του Ηλία και της Ανθής

4. Ντελέκου Ευανθία του Δημητρίου και της Ασπασίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (267)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Πάμπαλη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ και της Στυλιανής

2.    Παπαγεωργίου Δανάη του Βασιλείου και της Δάφνης

3.    Παπαμιχαήλ Παντελεήμων του Μερκουρίου και της Εύα-Μαρί

4.    Παπουτσής Μιχαήλ του Ιωάννη-Ελευθερίου και της Άννας

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Πατρός Σπυρίδων του Αντωνίου και της Ξένης

2.  Παυλίδης Κομνηνός του Νικολάου και της Φούλας

3. Πετρίδης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Μαρίας-Κλεαν

4.    Ρουμελιώτης Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Χριστίνας

EΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (268)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Σαμαρτζής Ευάγγελος του Στέργου και της Αλεξάνδρας

2.  Σαρρή Άννα του Μιχαήλ και της Σταυρούλας

3.  Σεϊτης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Αστερόπης

4.   Σκορδής Νικόλαος του Χαραλάμπους και της Μαριάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σοιχάν Χαλιντέ-Χαντάν του Εσρέφ-Αβνή και της Εμινέ

2. Στέλλα Αλέξανδρος-Γεώργιος του Λουϊτζι και της Ζωής

3.    Στουππής Παναγιώτης του Παύλου και της Δέσποινας

4.   Σωτρίλλη Αικατερίνη του Γεωργίου και της Ελένης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (269)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Τσουκαλάς Ηλίας του Μιχαήλ και της Μαγκαφούλας

2.   Φραγκάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας

3. Φωτάκης Φωκάς του Αντώνη και της Καλλιόπης

4. Χαλκίτου Θεώνη-Αριέτ του Βασιλείου και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Χαραλάμπους Εμμανουήλ του Ευαγγέλου και της Ζαχάρως

2.   Χαρτερός Παναγιώτης του Νικήτα και της Δήμητρας

3.  Χατζηγεωργίου Μαρία-Χριστίνα του Αντωνίου και της Νεκταρίας-Δη

4.    Χριστοδουλάρας Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Ναυσικάς

 

3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (270)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Αγαπητίδης Ανδρέας-Αγαπητός του Σωτηρίου και της Ούλλα-Βιόλα

2.  Αθανασίου Τσαμπίκα-Ελευθερία του Γεωργίου και της Παρασκευής

3. Αντωναράς Χάρης-Τσαμπίκος του Στεφάνου και της Σεβαστής

4.   Αρφαράς Βασίλειος του Σπυρίδωνος και της Βρίττ-Μαρί-Ιρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Αυγέρης Γιώργος του Φώτου και της Χρυσάνθης

2.  Βαλμάς Χαράλαμπος του Παντελή και της Μαρίνας

3.  Βασιλείου Γεώργιος του Θεοδώρου και της Αναστασίας

4.  Γεωργαρά Ιουλιέττα του Νικολάου και της Χρίτσε

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (271)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Δασκαλάκη Δήμητρα του Άνθιμου και της Παρασκευής

2.  Διακονικόλας Αντώνιος του Ιωάννη και της Μαρίας

3.   Ελευθεριάδης Γεώργιος του Νικολάου και της Πηνελόπης

4. Ζόνια Αλτίν του Θοδωράκη και της Λεονόρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Ζωάννου Μιχαήλ του Χαλίλ και της Γεωργίας

2.    Θεολόγου Μαργαρίτα του Ιωάννη και της Τσαμπίκας-Ειρήνης

3. Καβαλιέρος Νικόλαος του Γαβριήλ και της Μαρίας

4.   Καμάης Ανδρέας του Παύλου και της Τσαμπίκας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (272)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κλαδογένη Αλεξάνδρα του Δημητρίου και της Γκαμπριέλλα

2.   Κουμαντζιάς Σάββας του Χρήστου και της Ευθυμίας

3. Κούντρας Ηλίας του Μιχαήλ και της Μααρίτ-Χέϊντ

4.   Κοψιάς Βασίλειος του Ιωάννη και της Κυριακής

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Κρίκης Σπύρος του Χρήστου και της Σοφίας

2.  Κυπριώτης Δημήτριος του Ελευθερίου και της Δούκισσας

3.    Κωστάκης-Παυλίδης Μιχαήλ του Νικολάου και της Αικατερίνης

4.   Λάμπρου Παναγιώτης του Στυλιανού και της Ελευθερίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (273)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λυμουρας Άγγελος του Παναγιώτη και της Αγνής

2.   Μαλλιάκας Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Σοφίας

3.  Μανωλάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Άννας

4. Μαστροπαύλος Παναγιώτης του Εμμανουήλ και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Μαυρής Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου και της Άννας

2.  Μελιδώνη Ευδοκία-Αγγελική του Βασιλείου και της Γκέρντα-Ελίζ

3. Μητσινιώτης Χρυσόστομος του Νικολάου και της Κατίνας

4.   Μίγκλη Σταματία του Μιχαήλ και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (274)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Μπακλαβατζή Αχμέτ του Σεφκέτ και της Λααχε

2.  Μπαμπαλας Δημήτριος του Αλεξάνδρου και της Αμαλίας

3.   Μπόνης Γεώργιος του Αντωνίου και της Μελίνας

4.   Μπουχούνα Ηλιάνα του Χρήστου και της Χρυσάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Μύρτο Ντριτάν του Παναγιώτη και της Κατίνας

2.  Ναπολεώνη Καλλιόπη του Λέωντος και της Δέσποινας

3.   Νιανιάκης Αθανάσιος του Ζήση και της Αγνής

4.  Ντάλιας Σάββας του Στεφάνου και της Μοσχούλας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (275)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ντινόρης Εμμανουήλ του Ευστρατίου και της Πανορμίτας

2.  Ξιαλινάς Παναγιώτης του Ιωάννη και της Κλάρα-Μπριτ

3. Ξύππας Φρατζής-Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας

4. Οικονόμου Άγγελος του Μιχαήλ και της Σταματίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Ορφανός Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Αικατερίνης

2. Οτουσμπίρ Σουκρού του Μπεκίρ και της Καμερ-Σεμά

3.  Πάλλας Σταμάτιος του Τσαμπίκου και της Βασιλείας

4.   Παναγόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου και της Αικατερίνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (276)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Παπανικολάου Δημήτριος του Αντωνίου και της Τσαμπίκας

2. Παπαπαναγώτης Άγγελος-Κωνσταντίνος του Ιωάννη-Αλεξ και της Μοσχούλας

3.  Παραδείσης Χρυσοβαλάντης του Εμμανουήλ και της Φανής

4.  Παρασκευόπουλος Άγγελος του Δημητρίου και της Καλλιόπης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Πατσαβούδη Αγαθή-Μαρία του Κωνσταντίνου και της Αριστέας

2. Πελεκάνος Ιωάννης-Παντελής του Εμμανουήλ και της Ειρήνης

3.  Περούλης Διονύσιος του Γεωργίου και της Αγγελικής

4.  Πετράς Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (277)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Πουτούρης Αθανάσιος του Ηρακλή και της Μαρίας

2.  Πυράκη Αρμονία του Νικολάου και της Ελένης

3.   Ρεμπελάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Ερατούς

4.   Ρούσσος Βασίλης του Μιχαήλ και της Μαρκεσίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Σαββάκη Μαρία-Ελευθερία του Σπυρίδωνος και της Κυριακούλας

2.  Σακελλαράκη Παντελίτσα του Σωτηρίου και της Ελένης

3.  Σαμαράς Χρήστος του Τσαμπίκου και της Υπαπαντής

4.   Σερμπέσης Αργύριος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (278)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Τόμπρας-Βλάχος Παναγιώτης του Χαραλάμπους και της Ανθής

2.    Τρικοίλης Νικόλαος του Γεωργίου και της Μιχαλίας

3.   Τρίπης Νικόλαος του Γεωργίου και της Ευαγγελίας

4.  Τσακμάκης Νικόλαος του Θεοδώρου και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Τσιτσεκλής Γεώργιος του Δημητρίου και της Χριστίνας

2.    Φανιός Βασίλειος του Νικολάου και της Ελένης

3. Φρουζάκης Γεώργιος του Ιωάννη και της Γεωργίας

4. Χαβιαράς Αναστάσιος του Πανορμίτη και της Ελένης

 

4o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (279)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Αγγελής Αργύρης-Σταύρος του Αντωνίου και της Δέσποινας

2.  Αλευροφά Κρυσταλλιώ του Σταύρου και της Καλλιόπης

3. Αναστασιάδης Νικόλαος-Νεκτάριος του Αναστασίου και της Βασιλείας

4. Αρτίκης Λάζαρος του Βασιλείου και της Ελένης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Βάβαλος Αθανάσιος του Αγγέλου και της Κυριακούλας

2.    Βαλάκης Αντώνιος του Βασιλείου και της Αυγερούλας

3. Βάσιλας Βασίλης του Στυλιανού και της Χρυσαφένιας

4.  Βενετούλης Πανορμίτης-Ευάγγελος του Γεωργίου και της Ηλιάδας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (280)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Γερουτσής Χρύσανθος-Νεκτάριος του Κωνσταντίνου και της Άννας

2.   Γεωργίου Ελευθέριος του Μάρκου και της Αικατερίνης

3. Γιαννάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης

4.  Γιαννούρης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Νικολέττας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Γκούτσιας Γεώργιος του Ευθυμίου και της Τσαμπίκας

2.    Γλυνάτση Γεωργία του Νικολάου και της Ιωάννας-Αριστ

3.   Δακούτρος Δημήτριος του Βασιλείου και της Αλεξάνδρας

4. Δηλμπεράκης Παναγιώτης του Πέτρου και της Βασιλείας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (281)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Ζαφειρόπουλος Χρήστος του Ζαφειρίου και της Λαμπρινής

2.  Ζερβός Γεώργιος του Ιωάννη και της Βίλχε Λμινε-Μ

3.   Ζωάννου Βασίλειος του Γεωργίου και της Ειρήνης

4.   Ηλιού Νικόλαος του Εμμανουήλ και της Παρασκευής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Θεοχάρης Στυλιανός του Δημητρίου και της Μαριάνθης

2.   Ίλτσιος Φιλοκτήμων του Κωνσταντίνου και της Σταματίας

3.  Ιωαννίδης Αχιλλέας του Αναστασίου και της Μαρίας-Αγγελικής

4.   Καλημεράκη Καθολική του Κωνσταντίνου και της Φωτεινής-Σκια

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (282)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Καριώτης Μιχαήλ του Διονυσίου και της Ελένης

2.   Καρυδάκης Στέφανος του Παναγιώτη και της Μαργκίτ-Ανδρ

3.   Καστρουνή Μιχαλίτσα του Φιλήμωνος και της Άννας

4.  Κατσαμπα Χριστίνα του Σταματίου και της Τσαμπίκας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Καψή Αναστασία του Ιωάννη και της Καθολικής

2.  Κεράτσης Αναστάσιος του Ιωάννη και της Τσαμπίκας

3.   Κετεντζόγλου Κωνσταντίνος του Αβραάμ και της Παναγιώτας

4.  Κίκας Μιχαήλ του Σπύρου και της Ταρσία

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (283)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Κουμπιός Ιωάννης του Σωτηρίου και της Τσαμπίκας

2.   Κουρμαδιάς Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Αναστασίας

3.   Κουτούζος Μιχαήλ-Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Αγγέλας

4.   Κουτσούκος Δημήτριος του Ανδρέα και της Ευαγγελίας

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Κρεμλή Αναστασία του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας

2. Κρητικού Ευφροσύνη-Μαρία του Αναστασίου και της Αμαλίας

3.   Κυπριάδης Γεώργιος του Ιωάννη και της Ευτυχίας

4. Κωβαίος Ευθύμιος του Μιχαήλ και της Βασιλείας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (284)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Μακαρούνης Λυκούργος-Αλφρέδος του Σταύρου και της Ιωάννας

2. Μαλτέζος Ορέστης-Κωνσταντίνος του Νικολάου και της Μαρίας

3.  Μανιάς Γεώργιος του Στεφάνου και της Κριστέλ

4.  Μανούσος Θωμάς του Ιωάννη και της Ραιπα-Χελεν

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1  Μαντικός Σωτήριος του Μιχαήλ-Ευστρατίου και της Αναστασίας

2  Μανωλακιού Χρυσούλα του Μιχαήλ και της Αργυρώς

3. Μαρκιού Ιωάννης-Αναστάσιος του Παναγιώτη και της Μαρίας

4.   Ματθαίου Μάριος του Ηλία και της Δήμητρας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (285)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Μοσχοβάκος Νικόλαος του Βασιλείου και της Καλλιόπης-Μα

2.    Μουστάκας Ιωάννης του Παράσχου και της Αικατερίνης

3.   Μπάμπης Κωνσταντίνος του Πάρη-Νικολάου και της Θεοδοσίας

4.  Μπούκσα Μαρτσέλ του Ντουμίτρου και της Σβετλάνας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μπούσιου Δέσποινα του Σταύρου και της Άννας

2.     Μυσιρλάκη Μαριάννα του Παρασκευά και της Παιβίκκι

3.  Νεοφύτου Αναστάσιος του Δημητρίου και της Βαλασίας

4.    Νικολακόπουλος Βασίλειος του Αναστασίου και της Βασιλικής

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (286)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΠΑΝΑΓΙΑ Στυλιανή του Γεωργίου και της Χρυσούλας

2   ΠΑΝΑΓΟΣ Παναγιώτης του Ιωάννη και της Ειρήνης

3.    ΠΑΝΑΓΟΥ Χριστίνα – Λίζα του Μιχαήλ και της Οιλι – Ορβόκκι

4 ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαργαρίτας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΠΑΝΤΙΔΟΣ Δημήτριος του Ηλία και της Καλλιόπης

2.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Ελένης

3.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σιμώνη του Γεωργίου και της Έλλης

4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος του Κωνσταντίνου και της Σοφίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (287)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ Μαρία του Αντωνίου και της Ειρήνης

2. ΡΑΔΟΣ Μιχαήλ – Τσαμπίκος του Ιωάννη και της Μαρίας

3.  ΡΙΖΟΣ Μιχαήλ του Αριστοκλή της Εμβούλης

4.  ΡΟΧΑΝΙ – ΣΑΡΒΕ ΣΤΑΝΙ Λουα του Μπιζαν και της Ναγμε

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΣΑΙΤΗΣ Μιχαήλ – Νεκτάριος του Νικήτα και της Ανθούλας

2.    ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη και της Ειρήνης

3. ΣΙΑΠΟΣ Κυριάκος του Γεωργίου και της Καλλιόπης

4.   ΣΚΑΡΟΣ Αντώνιος του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (288)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΥΡΜΟΣ Ηλίας του Πέτρου και της Μαρίας

2.  ΣΩΤΗΡΑΚΗ Ξανθή του Σταματίου και της Άννας

3. ΤΖΕΛΛΟΣ Παναγιώτης – Φοίβος του Ευαγγέλου και της Χριστίνας

4.   ΤΣΑΛΛΑΣ Σπυρίδων του Γεωργίου και της Χαρίκλειας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΤΣΑΠΑΛΗ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου και της Ελένης

2. ΤΣΙΑΒΕΛΗ Σταμάτω του Δημήτρη και της Ευθυμίας

3.  ΤΣΙΦΤΗ Μαρία του Ιωάννη και της Αθηνάς

4.  ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ Κρυστάλλω του Ιωάννη και της Αικατερίνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (289)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΦΡΑΓΚΟΣ  Γεώργιος του Μιχαήλ και της Μαρίας

2.   ΦΤΑΚΛΑΚΗΣ Χρυσόστομος του Παναγώτη και της Ιωάννας

3.  ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Φωτεινή του Ιωάννη και της Χαριτωμένης

4.   ΧΑΛΑΡΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη – Πα. και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ζήσης του Λεωνίδα και της Μαρίας

2.  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Μιχαήλ του Δημητρίου και της Χριστίνας

3.   ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ Δήμητρα του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

4.  ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ Ειρήνη του Γεωργίου και της Καλλιόπης

 

 

5o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (290)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΑΓΓΕΛΑΚΗ Καλλιόπη του Βασιλείου και της Χρυσούλλας

2.  ΑΓΓΕΛΟΥ Βιργινία του Μιχαήλ και της Φανουρίτσας

3.  ΑΓΡΙΟΣ Νικόλαος του Χαράλαμπου και της Ντιάνα

4.  ΑΛΑΒΕΡΑΣ Φίλιππος του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΑΜΑΛΛΟΥ Καρολίνα – Μαρία του Γεωργίου και της Ελίζαμπεθ – Φ

2.  ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ Μαρουλία του Εμμανουήλ και της Διαμαντίας

3.  ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Βαγιανός του Παναγιώτη και της Μαρίας

4.  ΑΝΤΙΦΙΛΙΩΤΗ Ελένη του Μιχαήλ και της Νομικής

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (291)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΒΑΛΣΑΜΗΣ Μιχαήλ του Πέτρου και της Ελένης

2.   ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Δημητρίου και της Μαρίας

3.   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ειρήνη – Τσαμπίκα του Μιχαήλ και της Ελευθερίας

4. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ Γεώργιος του Στυλιανού και της Τσαμπίκας – Κυρ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ιωάννης του Μενελάου και της Τσαμπίκας – Μα

2.  ΒΟΥΛΗΣ Λυκούργος του Ιωάννη και της Μαριγώς

3.  ΓΑΛΑΝΑΚΗ Μαρία – Άννα του Σπυρίδωνα και της Ειρήνης – Σωτηρ

4.  ΓΑΝΤΑΡΗ Ιορντάνα – Φλορεντίνα – Χριστίνα – Τριανταφυλλιά του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (292)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΓΙΑΚΛΟΣ Ανδρέας του Εμμανουήλ και της Αντωνίας

2. ΓΙΑΝΝΙΑ Αικατερίνη του Στυλιανού και της Αρεντπε – Ιακ

3.  ΓΚΙΝΝΗΣ Ιωάννης – Χρυσοβαλάντης του Παντελή και της Αικατερίνης

4.  ΔΑΝΑΣ Μιχαήλ του Ελευθερίου – Δα και της Ελευθερίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΓΙΑΝΝΟΥ Δήμητρα – Ευαγγελία του Ιωάννη και της Φωτεινής

2.  ΓΙΩΡΓΑ Δικαία του Αντωνίου και της Ειρήνης

3.   ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ Όλγα του Βασιλείου και της Βασιλικής

4.   ΔΕΔΕ Άννα – Ειρήνη του Διονυσίου και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (293)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΖΑΓΟΡΑ Θεοδώρα του Σωτηρίου και της Σωτηρίας

2.  ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία του Αναστασίου και της Νεκταρίας

3. ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Σταματίας

4.   ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ιωσήφ του Κωνσταντίνου και της Πάολα – Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΖΑΡΑΚΗ Ελένη του Σταύρου – Πανορ και της Νικολέττας

2.  ΖΕΡΒΟΣ Βασίλειος του Φωτίου και της Χριστίνας

3.  ΗΛΙΟΥ Αθανασία – Παουλίνα του Αναστασίου και της Σαιλα – Ιουλικκ

4.  ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ Νίκη του Σακελλάριου και της Μαρίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (294)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΑΛΛΕΑΣ Κωνσταντίνος του Χριστοδούλου και της Κυριακής

2.  ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Εμμανουήλ – Χρυσοβαλάντης – Τσαμπίκος του Σκεύου και της Ευδοκίας

3. ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ Ευάγγελος του Εμμανουήλ και της Φωτεινής

4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Αργυρώ του Γεωργίου και της Άννας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΑΛΟΓΛΟΥ Χρυσοβαλάντης του Διαμαντή και της Ειρήνης

2.   ΚΑΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα και της Αικατερίνης

3.  ΚΑΠΠΟΣ Αναστάσιος του Σταύρου και της Ανδριανής

4.   ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δημήτριος – Νεκτάριος του Αντωνίου και της Ιωάννας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (295)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΚΑΤΡΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Παρασκευής

2.   ΚΕΛΕΣΟΓΛΟΥ Χουσαμεττίν του Ιμπραήμ – Χακκή και της Χουριέ

3. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ Τσαμπίκα – Χρυσοβαλάντη του Εμμανουήλ και της Ειρήνης

4.  ΚΟΝΤΟΣ Κωνσταντίνος του Νικήτα και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΑΤΤΙΔΕΝΙΟΥ Ευαγγελία του Δημητρίου και της Σεβαστής

2.  ΚΕΦΑΛΑ Μαρία του Θεοδώρου και της Ειρήνης

3. ΚΟΔΕΛΛΑ Θεοδώρα του Ηλία και της Ανδρονίκης

4.  ΚΟΛΙΑΔΗ Άννα του Γεωργίου και της Δικαίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (296)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ Κωνσταντίνος – Μιχαήλ του Δημητρίου και της Δέσποινας

2.  ΚΟΥΣΤΑΣ Αλέξανδρος του Κλεομένη και της Αρμαρίτα

3.  ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ανδρέας του Παντελεήμονος και της Νίκης

4.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΑΙΔΟΣ Μιχαλίτσα – Ειρήνη του Γαβριήλ και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΚΟΥΡΟΥ Χρυσοβαλάντη – Χρυσούλα του Εμμανουήλ και της Αλεξάνδρας

2.  ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ Άννα του Πέτρου και της Αικατερίνης – Α

3.   ΚΟΥΦΟΣ Ευστράτιος του Ιωάννη και της Μαρίας

4.  ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Ελισάβετ του Γεωργίου και της Κωνσταντίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (297)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΛΑΤΟΣ Πέτρος του Ιωάννη και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου

2.  ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντω του Γεωργίου και της Αναστασίας

3.  ΛΩΛΟΣ Νικόλαος του Δημητρίου και της Χρυσάνθης

4.   ΜΑΖΑΡΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντη του Ιωάννη και της Μιχαλίτσας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΛΟΙΖΟΣ Γεώργιος – Φανούριος του Νικήτα και της Ασπασίας

2.  ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Μιχαήλ του Δημητρίου και της Φωτεινής

3.  ΜΑΓΚΛΗΣ Νικόλαος του Φραγκίσκου και της Αγκνες

4.   ΜΑΙΛΑΚΑΚΗΣ Μιχαήλ του Νικολάου και της Θέμιδος

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (298)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Αθανασίας

2.  ΜΑΥΡΟΜΑΓΟΥΛΟΣ Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Αγγελας

3.   ΜΕΝΟΥΧΟΣ Θέμελης του Γεωργίου και της Διονυσίας

4.  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Βασίλειος – Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΜΑΡΚΟΝΙΟΣ Ελευθέριος του Νικήτα και της Νίκης

2.   ΜΑΤΣΟΥΚΑ Μαργαρίτα – Ελισάβετ του Γεωργίου και της Φαμπια

3.    ΜΑΧΛΗ Ειρήνη του Εμμανουήλ και της Ανδρονίκης

4.  ΜΟΝΔΑΝΟΣ Παναγιώτης του Ελευθερίου και της Στυλιανής

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (299)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ Κονδύλω – Χρυσοβαλάντω του Κωνσταντίνου και της Μαρίας

2.   ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ Παντελεήμων του Δημητρίου και της Ευδοκίας

3.  ΜΥΛΩΖΗΣ Μάρκος – Αλέξανδρος του Ιωάννη και της Χριστίνα – Νται

4.  ΝΙΚΟΛΗΣ Ιωάννης του Άνθιμου και της Σεβαστής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ Γεώργιος του Θεοδοσίου και της Αριστέας

2.    ΜΠΟΥΜΠΑ Φλώρα του Παναγιώτη και της Νομικής

3. ΝΑΛΜΠΑΝΤ – ΣΑΡΙΚΑΚΗ Δάφνη του Με την και της Παναγούλας

4.    ΞΥΠΠΑΣ Φραντζής του Νικολάου και της Γιασεμή

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (300)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Μιχαήλ του Ιωάννη και της Παναγιώτας

2. ΠΑΛΛΙΕΡΑΝΗΣ Θεόδωρος του Χρήστου – Βιτσεν και της Παρασκευής

3. ΠΑΝΤΕΡΗΣ Δημήτριος του Χαραλάμπους και της Δέσποινας

4.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος του Ιωάννη και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη του Αθανασίου και της Κάρολιν

2.  ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ Σωτηρία του Γεωργίου και της Μαρίας

3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  Δημήτριος του Γεωργίου και της Καλλιόπης

4.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Γεώργιος του Στέργου και της Ειρήνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (301)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου και της Αλεξάνδρας

2.  ΠΕΛΑΡΔΗ Ελευθερία του Φιλίππου και της Γεωργίας

3.  ΠΕΤΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Νικολάου και της Τσαμπίκας – Ευρ

4. ΠΙΖΑΝΙΑΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου και της Χρυσάνθης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΠΑΤΛΑΚΑ Μελπομένη του Παναγιώτη και της Σεβαστής

2.  ΠΟΛΙΤΗ Χριστίνα – Ευθυμία του Σάββα και της Τζεορτζέτα

3. ΡΗΓΑΚΗΣ Ευστάθιος του Ανδρέα και της Μαρίας

4. ΡΟΔΙΤΗ Αγγελική του Κωνσταντίνου και της Ελευθερίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (302)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΣΑΒΙΓΚΟΥ Μαριάνθη του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής

2. ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ Γεώργιος του Χρήστου και της Όλγας

3.   ΣΕΙΤΗΣ Αντώνιος του Σταύρου και της Μαρίας

4.  ΣΚΟΥΡΤΗ Πολυξένη του Σπυρίδωνος και της Μερσίνα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΣΑΛΙΧΟΣ Παναγιώτης του Στυλιανού και της Καρίνα – Λιλλε

2. ΣΕΡΒΟΥ Ναταλι του Αθανασίου και της Αννίτα

3.   ΣΙΜΕΡΤΖΑΚΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ και της Μαρίας

4.  ΣΚΟΝΗ Αθηνά – Τσαμπίκα του Ελευθερίου και της Χαρίκλειας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (303)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΣΤΑΝΤΖΟΣ Εμμανουήλ του Σταματίου και της Καλλιόπης

2.  ΣΤΡΕΒΛΟΥ Ζωγραφούλα του Ευαγγέλου – Αντ και της Δέσποινας

3.  ΤΑΚΟ Εσμεράλντα του Λαζαρ και της Μαριε

4.  ΤΕΡΝΕΖΗΣ Χρήστος του Ηλία και της Θεοδώρας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ Θωμάς του Χρήστου και της Ευαγγελίας

2.  ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Καλλιόπη του Μιλτιάδη και της Σταυρούλας

3.  ΤΣΟΓΙΑ Γιασεμή του Κυριάκου και της Καθολικής

4.  ΤΟΥΜΑΡΑ Τερέζα του Ηλία και της Τοβε – Μονικα

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (304)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΤΣΑΦΟΥΤΗΣ Γεώργιος του Χαράλαμπου και της Δημητρίας

2.  ΤΣΙΑΒΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου και της Τσαμπίκας

3. ΦΑΥΓΗΣ Ελευθέριος του Μιχαήλ και της Δέσποινας

4.  ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ – Φιλήμων του Γεωργίου και της Σοφίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΤΣΙΚΟΥΡΗ Ευδοκία του Εμμανουήλ και της Μάρθας

2.  ΤΣΙΡΙΓΚΑ Ασημίνα – Αναστασία του Γεωργίου και της Καθολικής

3.  ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ Καλλιόπη του Νικολάου και της Ελευθερίας

4.  ΧΑΝΙΩΤΗ Άννα του Γεωργίου και της Ειρήνης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (305)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης του Αντωνίου και της Ευαγγελίας

2. ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ Ειρήνη του Μιχαήλ και της Φωτεινής

3. ΧΑΤΖΗΚΑΛΦΑΣ Ανδρέας του Γεωργίου και της Μαρίας

4. ΨΥΛΛΟΥ Ασημίνα του Δημητρίου και της Ειρήνης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ Μαρία του Λάζαρου και της Καθολικής

2.   ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Ευρυδίκη του Κυριάκου και της Αργυρώς

3.  ΨΥΛΛΑΚΗ Κυριακή – Ιωάννα του Σπυρίδωνος και της Μαρίας

4.   ΨΥΛΛΟΣ Γεώργιος του Σταύρου και της Ευαγγελίας

 

6o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (306)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ Ιωάννης του Στέργου και της Αικατερίνης

2. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλεβίζος του Παναγιώτη και της Σεβαστής

3.  ΒΛΑΜΟΣ Σάββας του Αντωνίου και της Όλγας

4.  ΓΕΩΡΓΑΡΑ Γεωργία του Νικολάου και της Τζοζεφιν – Βικ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   ΑΚΡΙΒΑ Ιωάννα του Βασιλείου και της Γεωργίας

2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ Μαρία του Άνθιμου και της Ειρήνης

3.  ΒΑΡΕΛΗ Στέλλα του Αναστασίου και της Αμαλίας

4.  ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ Αργύριος του Γεωργίου και της Σοφίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (307)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ Μιχαήλ του Χρήστου – Γεωργπ και της Πελαγίας

2.  ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ Βασίλειος του Ελευθερίου και της Κυριακής

3.  ΔΗΜΟΣ Δημήτριος του Λουκά και της Χάιδως, κάτοικος Ρόδου

4.  ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Ηλίας του Χρήστου και της Αναστασίας – Χρι.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία – Τσαμπίκα του Σωτηρίου και της Αναστασίας

2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρίνα του Γεωργίου και της Μαρίας – Τερέζας

3. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαρίας

4.  ΖΑΧΑΡΙΑ Ειρήνη – Θεοδώρα του Γαβριήλ και της Μπριγκιττα – Μ.

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (308)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Ζώης Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Ειρήνης

2. Θεοχαρίδης Χρήστος του Θεοχάρη και της Κασσιανής-Μαρ

3. Ιωάννου Μιχαήλ του Σταύρου και της Ειρήνης

4.   Κακλιός Ανδρέας του Ιωάννη και της Καθολικής

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Καλαφατά Μαρία του Μιχαήλ και της Παρασκευής

2. Καλούδη Ειρήνη του Βασιλείου και της Μαρίας

3.  Καμπέρη Σοφία του Άγγελου και της Ευγενίας

4. Καπαζάς Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ και της Αναστασίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (309)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    Κατσίλλης Πανορμίτης-Ραφαήλ του Ιωάννη και της Αναστασίας

2.  Κετσές Ευάγγελος του Πανορμίτη και της Ειρήνης

3.  Κινούς Μιχαήλ του Βασιλείου και της Πηνελόπης

4.  Κοζάς Γεώργιος του Ιωάννη και της Αντωνίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Κοντόσης Ευάγγελος του Γεωργίου-Θωμά και της Ελένης

2. Κορρού Δέσποινα του Στυλιανού και της Βαλασίας

3.   Κουγκράς Στυλιανός-Αλέξανδρος του Δημητρίου και Ντάγκμαρ-Ελ

4.  Κωνσταντίνου Σπυρίδων του Κωνσταντίνου και της Ελένης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (310)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Λιζάρδος Δημήτριος του Αριστόδημου και της Αντωνίας

2. Μαγουλιώτης Αθανάσιος του Χρήστου και της Σεβαστής

3. Μάλαμας Δημήτριος του Ιωάννη και της Χρυσούλας

4. Μαντικός Χαράλαμπος του Τσαμπίκου και της Γεωργίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μανώλακας Φιλήμων του Ιωάννη και της Καλλιόπης

2.  Μανωλούκος Εμμανουήλ-Χρήστος του Ιωάννη και της Βασιλείας

3.  Ματθαίου Κωνσταντίνα-Καθολική του Ιωάννη και της Τερψιχόρης

4. Μαυρικάκης Πατρικ-Αγαπητός του Χρήστου και της Άννε-Σαρλότ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (311)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Μπαλαλή Σοφία του Ιωάννη και της Ειρήνης

2.  Μπαρκανίκας Χαράλαμπος του Λουκά και της Μαρίας

3. Μπιζντάνη Κριστάκη του Ναούν και της Αγλαϊας

4. Μπόλη Ανδρέας του Χριστάκη και της Νατάσσα

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Μπουρνή Χρυσάνθη του Ευτύχιου και της Ελευθερίας

2. Νικήτα Μαρία του Σπυρίδωνος και της Ευσταθίας

3. Νικηταράς Νικήτας του Σπυρίδωνος και της Δήμητρας

4.  Ορμενάι Γκεντγιάν του Φάτος και της Μαιλιντα

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (312)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Παππούλης Πατρικ-Μαδώνης του Δημητρίου και της Χενριέττ-Λου

2.Παρασκουλάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Μαρίας

3.Πάχος Κυριάκος του Ευαγγέλου και της Δικαίας

4.Πετρίδης Γεώργιος-Νεκτάριος του Νικολάου και της Δέσποινας

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Πήλιου Χριστίνα του Γιάννη και της Μήλω

2.Πιχιβέ Φετχί του Μεχμέτ και της Γκονούλ

3.Πόκκια Ιωάννα του Κωνσταντίνου και της Εστέλα-Στυλι

4.Ροδίτης Κωνσταντίνος-Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Καλλιόπης

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (313)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σεράντης Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Καλλιόπης

2. Σιμαμπούκου-Ζαμπέλης Ουϊλιαμ του Ιακώβου και της Ρόζμαρι

3.Σιφωνιός Νικόλαος του Γεωργίου και της Ζωής

4. Σούλτσε Άλμπι του Στέφαν και της Ναζλιέ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σπανού Θεοδώρα του Νικολάου και της Κατίνας

2.Σπυρίδης Μάρκος του Παύλου και της Δααδ

3. Σπύρου Σταματία του Αθανασίου και της Σωτηρίας

4. Σταμάταρου Μαριάνα του Κωνσταντίνου και της Δικαίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (314)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Σωτηράκης Μιχαήλ του Αναστασίου και της Ροουζμαρυ-Κ

2.  Ταντής Μιχαήλ του Γεωργίου και της Ειρήνης

3.  Τέλιου Αντιγόνη του Βασιλείου και της Όλγας

4.  Τζατζάκης Στέφανος του Δημητρίου και της Ιουλίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1 Τηλέμαχου Γεωργία του Χρήστου και της Άννας

2.  Τριανταφύλλου Βασίλειος του Κωνσταντίνου και της Κατίνας

3. Τρικίλη Ειρήνη του Νικήτα και της Ελένης

4.  Τρικοίλης Κωνσταντίνος-Νικήτας του Νικήτα και της Ευαγγελίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (315)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.  Τσίκκη Χριστίνα-Μαρία του Γεωργίου και της Ούτε-Χαιερμ

2.   Τσινγκήρ Ιμπραήμ του Αχμέτ και της Σελμάν

3.  Τυράκ Τζουνείτ του Μουσταφά και της Ασενέ

4.  Φανίτσας Μηνάς του Κωνσταντίνου και της Ουρανίας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Φανουράκης Ιωάννης του Στυλιανού και της Δέσποινας

2.    Φασούλας Ευάγγελος του Μιχαήλ και της Μιχαλάκενας

3.  Φιλίππου Φώτιος του Πέτρου και της Ευδοξίας

4.   Φραντζιδάκη Νίκη του Γεωργίου και της Σταματίας

 

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΡΟΔΟΥ (316)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1. Χατζηγεωργίου Ευάγγελος του Θεοδοσίου και της Μαρίας

2.  Χατζηγρηγορίου Δημήτριος του Γρηγορίου και της Ελένης

3. Χατζηκώστας Αντώνιος του Δημητρίου και της Βακίνας

4.   Χριστοφάκης Ιωάννης του Στέργου και της Δέσποινας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.   Χριστοφίδης Νικόλαος του Χρήστου και της Τσαμπίκας

2.  Χρύσαλλου Φλωρεντία του Στεφάνου και της Αικατερίνης

3.   Ψύλλα Ισμήνη του Ανδρόνικου-Αυ και της Ασημίνας

4.   Ψαρός Γεώργιος του Παναγιώτη και της Ευαγγελίας-Πα.
Πηγή: http://www.rodiaki.gr/

Leave a Reply

Your email address will not be published.