Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Α Κατηγορία

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ

Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ

Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

Ρεπό: ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

Ρεπό: ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Ρεπό: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ

31η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

32η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

33η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

34η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Leave a Reply

Your email address will not be published.