Οι μαθητές του Γενικού Λυκείου Κρεμαστής και που κατάφεραν να εισαχθούν!

Οι κατηγορίες αφορούν σε 90% (φετινοί υποψήφιοι) και υποψήφιοι για το 10% για τα έτη 2014 και 2013.

Το Black Monday.gr, τους εύχεται καλή σταδιοδρομία. 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
15030247 ΒΟΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
15030259 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15030210 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030260 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
15030211 ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030212 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030213 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
15030261 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030214 ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΕΑ ΚΡΗΤΗΣ
15030216 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030262 ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΚΑΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030264 ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030220 ΚΑΛΟΥΔΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030221 ΚΑΝΔΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
14029650 ΚΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
15030267 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15030268 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
15030223 ΚΑΤΙΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤΕΡΓΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030270 ΚΙΤΣΑΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
15030248 ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
15030228 ΚΟΥΜΟΥΡΙΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΚΕΖΙΜ ΣΚΕΝΤΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030274 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
15030275 ΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΓΥΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
15030229 ΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030276 ΛΙΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030277 ΛΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
15030231 ΜΑΝΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΕΒΑΣΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
15030232 ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ-ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030278 ΜΑΥΡΗ ΖΩΗ ΗΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
15030233 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
15030279 ΜΕΝΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
15030234 ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030280 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
14029614 ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030238 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
15030250 ΠΑΜΠΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΠΕΛΑΓΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030283 ΠΑΤΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
15030286 ΠΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
15030287 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
15030252 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
15030290 ΣΤΕΡΓΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
15030292 ΤΟΛΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΝΙΕΛ ΣΙΜΟΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) ΑΣΤΕ
15030254 ΤΣΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
15030255 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΠΙΡΓΚΙΤΤΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15030256 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
15030296 ΧΕΙΜΩΝΕΤΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
15030246 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
14029596 ΔΙΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14029682 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
14029625 ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΙΛ ΚΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
13029950 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
13029986 ΠΑΝΑΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 1

ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2

ΕΙΣΑΧΘΕΝΤΕΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 3

Πηγή: Black Monday.gr

Leave a Reply

Your email address will not be published.