ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ – Ν.ΕΦ.Ε ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Στις 23/03/2016 και ώρα 20:00μμ, ολοκληρώθηκε η διαδικασία κατάθεσης υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη των Προέδρων και των Συμβουλίων των ΔΗΜ.Τ.Ο. των Υπευθύνων Θεματικών Ενοτήτων της ΝΟΔΕ,καθώς και των υποψηφίων συνέδρων. Οι αρχικοί πίνακες υποψηφίων ανά κατηγορία είναι οι παρακάτω:

ΑΡΧΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

(ΠΡΟΕΔΡΩΝ  ΚΑΙ ΜΕΛΗ ΔΗΜ.ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ:

Ρόδου:

Υποψήφιοι πρόεδροι: ΑΤΤΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

                                           ΤΣΕΡΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

Υποψήφια μέλη:         ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                         ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

                                         ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ τοτ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                         ΙΩΑΚΕΙΜ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

                                         ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                         ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΚΕΥΟΥ

                                         ΚΑΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

                                         ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

                                         ΚΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

                                         ΛΟΪΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του  ΠΑΝΤΕΛ.

                                         ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΛΕΞ.

                                         ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦ.

                                         ΠΕΡΔΙΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΘΕΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛ.

                                         ΣΟΦΡΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Καλλιθεας (Αρχαγγελος-Καλλιθέας-Αφαντου)

Υποψήφιοι πρόεδροι: ΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                            ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤ.

Υποψήφια μέλη:         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘ.

                                         ΒΕΝΕΤΟΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤ,

                                         ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

                                         ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

                                         ΛΟΓΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣ.

                                         ΝΙΚΟΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

                                         ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜ.

                                         ΠΟΛΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΙΩΑΝΝΗ

                                         ΠΟΜΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜ

                                         ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ-ΣΑΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛ

                                         ΣΑΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞ.

                                         ΣΚΟΥΜΠΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

                                         ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚ.

                                         ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

                                         ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                                         ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΑΜ

                                         ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝ.

Πεταλουδων

 Υποψήφιοι πρόεδροι: ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 Υποψήφια μέλη:           ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                            ΖΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓ.

                                            ΙΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝ,

                                            ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

                                            ΜΠΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ του ΠΑΝ.

                                            ΝΤΟΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚ.

                                            ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

                                            ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΜΙΧ.

                                            ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧ.

                                            ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

                                           ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΕΤΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓ

                                          ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓ.

Λίνδου-Νοτιας Ροδου

Υποψήφιοι πρόεδροι: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 Υποψήφια μέλη:        ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

                                         ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                         ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                                         ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

                                         Χ’’ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του  Π.

                                         ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ

                                         ΝΑΚΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

                                         ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

                                         ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

                                         ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

                                         ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ

                                         ΑΡΝΙΤΤΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

                                         ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΡΧΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΤΟΜΕΩΝ

ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ:                ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ

                                         ΚΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΔΟΜΩΝ

& ΔΙΚΤΥΩΝ:                 ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜ.

                                         ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΓΕΙΑΣ:                          ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

                                         ΜΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ:               ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                                         ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΠΑΙΔΕΙΑΣ:                     ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ:              ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝ

ΕΜΠΟΡΩΝ-ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ

& ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ: ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΜΙΣΘΩΤΩΝ:                  ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

                                         ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ:                  ΚΟΛΩΝΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

                                         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ:            ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΚΗΣ)

                                         ΚΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟ:                   ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧ.

                                         ΛΕΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ

ΑΡΧΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΝΕΔΡΩΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΙΑΚΙΔΗ-ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΟΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΥΡΤΗ-ΠΑΖΑΡΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΛΕ ΝΙΛΟΥΦΕΡ ΤΟΥ ΧΑΛΗΛ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΜΑΧΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΕΤΑΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΠΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚ

ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΕΝΑΣΕ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡ

ΜΩΡΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΑΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΝΙΗΛ

ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Το δικαίωμα κατάθεσης ένστασης στις υποψηφιότητες είναι σήμερα Πέμπτη από τις 16.00μμ-19.00μμ στα γραφεία της ΝΟΔΕ,Αυστραλίας 50,στη Ρόδο.

Leave a Reply

Your email address will not be published.