Blue Star Ferries Juniors Regional Ζ΄Περιφέρειας (Κως, 18 & 19  Ιουλίου)

Τα αποτελέσματα των αγώνων της 1ης ημέρας του αναπτυξιακού τουρνουά μπιτς βόλεϊ  ‘Blue Star Ferries’ Juniors Regional Ζ΄ Περιφέρειας 2015 που συνδιοργανώνουν η Τοπική Επιτροπή βόλεϊ Δωδεκανήσου και ο Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω στις εγκαταστάσεις μπιτς βόλεϊ του Ναυτικού Ομίλου Κω είναι τα παρακάτω:

Κορίτσια Κ16

Νo Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1 I ΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥ vs ΤΟΤΟΝΙ/ΚΡΗΤΙΚΟΥ 2 1 17-21,21-16,17-15
2 I ΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ vs ΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 2 0 21-19,21-14
3 I ΠΑΝΙΕΡΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ vs ΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ 0 2 13-21,13-21 ΑΠΟΣΥΡ
2 I ΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ vs ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙ 2 0 21-17,21-15
5 II ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΓΕΩΡΓΙΟΥ vs ΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥ 2 0 21-7,21-5
6 II ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ vs ΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ 2 0 21-3,21-17
7 II ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ/ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ vs ΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ 2 0 21-11,21-10
8 II ΓΚΙΚΑ/ΤΕΡΖΙΟΥ vs ΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ 2 0 21-7,21-14
0 9 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙ vs ΝΤΕΜΟ/ΕΥΘΥΜΙΟΥ 2 0 21-17,21-8
10 9 ΠΑΝΙΕΡΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ vs ΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ 0 2 14-21,13-21
11 9 ΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ vs ΧΛΑΠΑΝΗ/ΛΟΥΜΙΩΤΗ 2 0 21-14,21-16
12 9 ΤΟΤΟΝΙ/ΚΡΗΤΙΚΟΥ vs ΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ 0 2 10-21,11-21
13 III ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΓΕΩΡΓΙΟΥ vs ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ/ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      
14 III ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ/ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ vs ΓΚΙΚΑ/ΤΕΡΖΙΟΥ      
15 7 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ/ΤΟΤΟΝΙ vs ΤΑΚΟ/ΡΟΜΠΑ      
16 7 ΓΚΟΤΖΑΪ/ΠΡΟΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ vs ΜΑΤΣΟΥΡΗ/ΖΑΜΑΓΙΑ      
17 5 Νικητής Αγώνα Νο15 vs Ηττημένος Αγώνα Νο14      
18 5 Νικητής Αγώνα Νο16 vs Ηττημένος Αγώνα Νο13      
19 Ημ. Νικητής Αγώνα Νο13 vs Νικητής Αγώνα Νο17      
20 Ημ. Νικητής Αγώνα Νο14 vs Νικητής Αγώνα Νο18      
21 Τελ Νικητής Αγώνα Νο19 vs Νικητής Αγώνα Νο20      

 

Κορίτσια Κ19

  Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα Διάρκεια
1 I ΖΑΜΑΓΙΑ /ΔΑΣΚΑΛΟΥ vs ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ 0 2 6-21,8-21  
2 I ΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ vs ΒΥΕ 2 0    
3 I ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ /ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ vs ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 10-21,18-21  
4 I ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ /ΤΟΤΟΝΗ vs ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 0 2 14-21,10-21  
5 II ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ vs ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ 2 0 21-16,21-15  
6 II ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΤΕΡΖΙΟΥ vs ΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ 2 1 18-21,21-14,15-8  
7 II ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ/ΑΓΓΕΛΗ vs ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 21-13,21-11  
8 II ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥ vs ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 1 2 15-21,21-19,8-15  
9 9 ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ /ΤΟΤΟΝΗ vs ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ 0 2 6-21,10-21  
10 9 ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ /ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ vs ΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ 1 2 9-21,23-21,7-15  
11 9 ΒΥΕ vs ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2    
12 9 ΖΑΜΑΓΙΑ /ΔΑΣΚΑΛΟΥ vs ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥ 0 2 13-21,9-21  
13 III ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ/ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ vs ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ/ΤΕΡΖΙΟΥ        
14 III ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ/ΑΓΓΕΛΗ vs ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ /ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ        
15 7 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ /ΠΙΣΣΑΡΗ vs ΜΗΛΑ/ΦΕΣΣΑΡΑ        
16 7 ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ /ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ vs ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ/ΤΣΙΡΑΚΟΥ        
17 5 Νικητής Αγώνα Νο15 vs Ηττημένος Αγώνα Νο14        
18 5 Νικητής Αγώνα Νο16 vs Ηττημένος Αγώνα Νο13        
19 Ημ. Νικητής Αγώνα Νο13 vs Νικητής Αγώνα Νο17        
20 Ημ. Νικητής Αγώνα Νο14 vs Νικητής Αγώνα Νο18        
21 Τελ Νικητής Αγώνα Νο19 vs Νικητής Αγώνα Νο20        

 

Αγόρια Κ16

  Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1 I ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣ vs ΒΥΕ 2 0  
2 I ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣ vs ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣ 2 0 21-19, 21-14
3 I ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣ vs ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ 2 0 21-7,21-8
4 I ΒΥΕ vs ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ 0 2  
5 II ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣ vs ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣ 2 0 21-14,21-18
6 II ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣ vs ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ 0 2 3-21,8-21
7 7 ΒΥΕ vs ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣ 0 2  
8 7 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ vs ΒΥΕ 2 0  
9 5 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ/ΗΛΙΟΣ vs ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΒΟΥΡΕΝΟΣ      
10 5 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ/ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ vs ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ/ΦΩΛΙΑΣ      
11 Ημ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ/ΜΑΜΜΗΣ vs Νικητής Αγώνα Νο9      
12 Ημ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ/ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ vs Νικητής Αγώνα Νο10      
13 Τελ Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12      

 

Αγόρια Κ19

 

  Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1 I ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΒΥΕ 2 0  
2 I ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣ vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ 0 2 21-16,27-25
3 I ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣ vs ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2 0 21-6,21-8
4 I ΒΥΕ vs ΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ 0 2  
5 II ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ 2 0 21-15,21-7
6 II ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣ vs ΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ 2 0 21-12,2114
7 7 ΒΥΕ vs ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣ 0 2  
8 7 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ vs ΒΥΕ 2 0  
9 5 ΧΛΑΠΑΝΗΣ/ΜΕΛΙΑΝΟΣ vs ΓΕΡΑΚΗΣ/ΟΡΜΕΝΑΪ      
10 5 ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ/ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ vs ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ/ΖΑΜΑΓΙΑΣ      
11 Ημ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ/ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ vs Νικητής Αγώνα Νο9      
12 Ημ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΡΕΣ vs Νικητής Αγώνα Νο10      
13 Τελ Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12      

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.