Β’ Κατηγορία Α’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΤΗΛΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΗΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΤΗΛΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΗΛΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΤΗΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΤΗΛΟΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΤΗΛΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Β’ Κατηγορία Β’ Όμιλος

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΧΑΛΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΥΚΛΗΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΧΑΛΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΧΑΛΚΗ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΧΑΛΚΗ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΧΑΛΚΗ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΗ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ

Leave a Reply

Your email address will not be published.