Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μελών που θα απαρτίζουν τις εφορευτικές επιτροπές των εκλογικών τμημάτων των χωριών της Ρόδου στις εκλογές της 26ης Μαΐου.

Διαβάστε το θέμα εδώ

Ειδικότερα, τα μέλη των επιτροπών αυτών σε ότι αφορά τα 176 εκλογικά τμήματα στα χωριά της Ρόδου έχουν ως εξής:

185o – Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

1. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
4. ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΔΑΜ
4. ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

185o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

1. ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΖΗΝΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY ΝΕΚΤΑΡΙΟY
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟY

186o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΕΜΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

186o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΓΚΙΩΖΗ ΖΩΗ του ΑΠ
2. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
3. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΥΛΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟY
3. ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

187o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΘΩΜΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΚΑΠΙΤΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΣΤΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΜΕΛΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

187o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΔΟΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΝΕΣΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

188o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΖΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΗΤΑ

188o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΤΣΑΚΗ ΔΑΜΑΣΚΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΛΙΑΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ

189o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΚΙΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΜΑΥΡΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
4. ΜΠΕΡΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΕΒΕΝΤΗ ΦΛΟΥΡΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
2. ΛΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΜΑΚΙΑΡΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY

189o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΜΑΥΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΑΥΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
2. ΜΑΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΜΑΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

190o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Τακτικοί

1. ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY
3. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΚΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2 ΞΕΤΡΙΧΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΤΑΤΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

190o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΝΤΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΝΤΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΝΤΑΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΝΟΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝ/ΤΙΝΟY
4. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

191o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΙΤΣΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΠΟΜΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΠΟΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝ/ΝΟY
2. ΠΑΤΣΑΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΠΙΤΣΗ ΚΥΡΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΑΒΒΑ

191o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΤΣΑΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΑΤΣΑΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΕΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟU
4. ΠΕΤΡΩΝΙΑΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2.  ΠΑΤΣΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

192o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΝΤΑΜΙΑΝ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
2. ΣΑΡΙΚΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΣΤΑΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΡΟΥΣΟΥ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΑΡΙΚΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΤΑΡΣΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

192o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΡΟΥΦΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΣΙΣΑΛΟΥΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΡΙΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΣΑΡΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΣΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

193o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΣΥΜΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΤΡΟY
3. ΤΣΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY
4. ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

193o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΣΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΩΤΗΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ
2. ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΑΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

194o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟ
3. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟY
4. ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

194o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί
1. ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΧΑΛΙΟΥ ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΨΑΡΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

195o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΒΛΑΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΓΙΑΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΙΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΚΑΚΚΑΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΑΚΟΥΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟY
4. ΚΙΕΚΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟY

195o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΓΕΡΟΝΤΑΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΤΖΩΝ
2. ΚΑΚΟΥΛΛΗ ΜΑΙΡΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΚΕΧΑΓΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΚΙΕΚΚΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

196o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΜΑΛΩΝΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟY
2. ΝΤΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY
4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΑΕΡΜΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
2. ΜΟΣΧΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

196o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΟΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΝΤΥΡΟΥ ΦΙΦΗ του ΙΩΑΝΝΗ

197o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΠΑΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΣΤΑ
2. ΣΚΥΛΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
3. ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΧΑΤΖΗΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΑΡΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΣΧΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

197o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί
1. ΠΟΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟY
2. ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΜΑΡΤΕΝ
3. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΤΟΥΒΡΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΤΕΡΓΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΣΠΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΠΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΣΜΑΚΗ

198o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΚΟΥΤΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΚΟΥΤΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY
4. ΛΟΥΠΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΧΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4. ΛΟΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

198o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ
Τακτικοί

1. ΓΙΩΡΓΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
2. ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΟΥΜΠΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΟΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΓΙΩΡΓΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΚΟΥΡΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

199o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΝΝΙΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
3. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΣΚΟΥΜΠΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

199o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί
1. ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΖΑΝΝΕΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟY
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΚΕΜΠΕ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΑΚΩΒΟY
3. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟY

200o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΕΡΥΚΟΥΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΒΟΝΑΚΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

200o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΔΗΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΒΟΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΘΕΜΕΛΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

201o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΝΤΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΑΝΩΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

201o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΩΣΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΤΗ
3. ΜΑΚΡΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΑΜΑΙ ΑΝΙΤΑ του ΜΕΤΑΤ,όνομα μητέρας ΛΙΡΙΑΝΑ
4. ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 202o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

202o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY
2. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΤΖΩΡΤΖ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟY

203o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΛΕΞΙΟY
4. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
2. ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΚΑΤΙΝΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟY

203o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΤΗ
3. ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ,
4. ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟY
3. ΖΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΖΙΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

204o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1.  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΤΕΡΓΟY
2. ΜΙΣΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY
3. ΜΙΣΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΖΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΜΠΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

204o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΑΡΟΥΛΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΚΕΥΟΥ
3. ΜΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

205o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1. ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΡΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΕΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙOY
4. ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΤΣΟΥΡΟΥΤΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΦΕΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟY
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ

205o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί
1. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΘΕΑΝΩ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΖΙΒΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝA
4. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY

206o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
ΕΝΙΑΙΟ – (ΜΑΝΔΡΙΚΟ)

Τακτικοί
1. ΚΟΡΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟy
2. ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
3. ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΛΕΖΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
3. ΜΑΝΩΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

207o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
Τακτικοί

1. ΖΙΓΡΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΚΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΡΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΛΑΣΤΗΡΑ
2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY

207o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΩΣΤΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

208o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί
1. ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΦΙΡΟΓΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΕΤΡΟY
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΗΡΑΚΛΗ
4. ΧΑΤΖΗΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

208o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
Τακτικοί

1. ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΤΤΕΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ
4. ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΠΑΚΗ ΤΙΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3.ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

209o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟ
4. ΣΦΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟY
Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΗΡΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΛΗΜΗ
3. ΗΡΩΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΘΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟY

209o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΟΚΙΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟY
3. ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
4. ΠΡΟΝΟΙΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΜΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
4. ΠΙΖΗΜΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

210o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΙΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΜΥΛΛΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΙΚΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΟΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΟY
2. ΠΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΚΕ
3. ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
4. ΧΩΡΙΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

210o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΙΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΔΙΜΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
2. ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ του ΑΡΓΥΡΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ  ΠΑΝΤΕΛΕΩNA
2. ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΙΧΑΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ

211o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΑΡΡΕΝΟY
2. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY

211o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΒΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΑΓΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΑΣΙΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΒΕΝΕΤΟΚΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟY

212o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΝΗ ΑΡΙΑΝΑ του ΦΩΤΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY
4. ΔΙΑΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΚΕΡΒΕΡΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΡΑΛΦ
2. ΓΟΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ,

212o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΜΟΣΧΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΓΙΑΝΝΗ ΜΙΡΕΛΑ του ΓΚΕΖΙΜ
3. ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΔΟΝΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

213o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΔΟΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΔΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΔΡΑΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΘΩΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΚΑΚΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
4. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΟΛΩΝ του ΦΙΛΙΠΠΟY

213o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΔΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
4. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

214o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΨΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΑΠΠΑΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΑΡΑΖΙΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

214o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
3. ΚΑΡΒΕΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΣΤΑΥΡΟY
4. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΣΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

215o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΑΡΡΕΝΟY
3. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΛΟΓΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟY
3. ΛΑΚΑΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΟΓΓΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY

215o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
4. ΛΟΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΜΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

216o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
ΜΑΛΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΝΕΤΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΣΧΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΜΠΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
ΜΑΧΡΑΜΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΡΑΚΑ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΓΚΑΝΙ

216o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟY
2. ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΜΟΣΧΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΠΑΚΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΥΓΕΡΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΝΘΑΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΝΘΑΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3.  ΜΑΡΚΟ ΓΙΑΝΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛ
4. ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

217o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΝΤΡΕΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ του ΘΑΝΑΣ
2. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY
3. ΠΑΠΑ ΕΡΓΚΟΥΣ του ΒΑΣΙΛ
4. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΥΓΕΡΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΚΟΛΗ ΘΑΡΡΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
4. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

217o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
2. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒA
4. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟY ΜΟΔΕΣΤΟY

218o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΥΛΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΠΙΤΣΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟY
4. ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΡΟΥΦΑ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

218o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΠΕΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΙΣΑΑΚ
4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

219o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΥΡΙΑΚΟY
2. ΣΤΑΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝA

Αναπληρωματικοί
1. ΣΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΣΤΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

219o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΤΖΕΖΑΙΡΙ ΛΙΡΙΑ του ΚΙΤΣΟ
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΕΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΤΕΡΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟY
3. ΤΣΑΓΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΧΙΛΕΥΩΣ
4. ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

220o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ
4. ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

220o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί
1. ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
3. ΧΑΤΖΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΨΕΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

221o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΑΒΒΑ
4. ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΒΙΤΩΡΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

221o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί
1. ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΗΠΟΥΛΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
4. ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΦΙΛΙΠΠΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΥΡΙΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΥΡΙΣΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟY

222o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί
1. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
3. ΤΣΙΤΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΤΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟY
3. ΤΣΑΚΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ3)
4. ΤΣΙΤΤΑ ΑΝΕΖΟΥΛΑ του ΒΛΑΣΤΟY

222o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
2. ΣΑΛΑΚΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΣΑΜΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΤΡΟY
4. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

223o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΟΡΦΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΒΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕA

Αναπληρωματικοί
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY
ΑΛΥΦΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΑΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

223o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4. ΒΑΒΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΑΡΑΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

224o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΧΡΗΣΤΟY
4. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΑΒΡΙΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΓΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΙΑΚΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

224o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί
1. ΒΟΥΛΚΑ ΣΙΛΒΙΟ του ΕΛΒΙΣ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΑΠΗΤΟY
3. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΑΝΤΕΛΙΝΑ του ΡΑΚΟΥ
4. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΟΥΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
3. ΒΡΕΤΗΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

225o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΕΛ ΚΑΜΟΥΧ ΡΙΤΑ του ΑΝΤΟΥΝ
2. ΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΗΣ.
3. ΙΟΥΡΙΝ ΜΕΛΙΝΑ του ΠΕΤΡΟY
4. ΙΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ

Αναπληρωματικοί
5. ΖΩΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΗ του ΘΥΜΙΟY
6. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
7. ΚΑΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
8. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

225o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΕΜΙΡΑΛΗ ΚΕΜΑΛ του ΧΑΛΗΛ
2. ΕΜΙΡΑΛΗ ΝΟΥΡΤΕΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
3. ΖΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΕΡΤΖΙΑΝ του ΧΟΥΣΕΙΝ
2. ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΡΙΑΝ του ΙΑΚΩΒΟY
3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟY
4. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

226o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟY
2.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΧΑΤΙΓΚΕ του ΜΠΑΣ ΑΡΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΣΔΑΓΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΦΛΩΡΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

226o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΣΛΗ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΜΕΧΜΕΤ ΣΕΛΑΕΤΙΝ
4. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

227o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΖΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ ΝΤΑΡΚΟ του ΤΖΟΥΡΟ
3. ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟY
4. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΙΟΥΡΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΟY
2. ΚΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΛΗ
4. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

227o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΣΤΑ
2. ΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΜΙΛΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛ.

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2. ΚΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΗΣ.
3. ΚΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΦΩΤΟΥ
4. ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

228o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΟΜΝΗΝΟY
2. ΚΟΥΦΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΒΑΛΣΑΜΟY
3. ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝ
4. ΚΥΡΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY ΣΤΥΛΙΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΟΥΤΣΟΜΙΜΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟY
3. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

228o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΚΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY
4. ΚΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
1.ΚΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

229o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΥΡΙΑΙ ΕΡΜΙΝΤΑ του ΝΙΚΟ.
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΙΝΔΟΣΛΟΥ ΝΤΟΥΡΝΤΑΝΕ του ΑΧΜΕΤ
4. ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΛΙΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
4. ΜΑΛΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

229o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2.ΛΑΛΑ ΑΡΙΟΛΑ του ΒΛΑΣ.
3. ΜΑΓΙΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
4. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΚΩΣΤΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΛΟΥΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ,

230o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΡΓΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΜΕΛΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΣΚΑΛ.
4. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΕΝΙΚΟ ΑΓΑΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΜΟΝΤΙΑΔΗ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΟΥΚΑΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

230o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΜΗΝΑ
4. ΜΑΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΟΣΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
4. ΜΠΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

231o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί
1. ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΙΜΟΖΑ του ΒΑΣΙΛ
2. ΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΑ του ΧΡΗΣΤΟY
3. ΝΗΣΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΤΕΤΣΚΑ ΑΜΕΛΑ του ΣΑΚΙΡ

Αναπληρωματικοί
ΝΤΑΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟY
ΝΤΕ ΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
ΝΤΙΜΙΤΡΟΒΑ ΙΒΑΝΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤ
ΝΤΟΜΠΡΑ ΡΕΦΑΗΛΙΑ του ΑΡΜΠΕΝ

231o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΜΠΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΧΙΟΥΣΝΗ
3. ΞΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
4. ΟΥΜΡΙΧΙΝΑ ΕΛΕΝΑ του ΙΓΚΟΡ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΝΤΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩ του ΒΑΓΓΕΛΗ

232o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΓΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΣΑΜΗ
2. ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΣΑΡΡΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟY
3. ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΟY

232o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΠΑΝΤΑΝΕΛΑ ΣΥΡΜΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
4. ΠΑΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΝΙ ΣΑΜΑΝΘΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΑΝΤΣΕΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝ

233o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY
ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY
ΠΟΛΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
ΠΩΠΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛ.
ΡΑΠΤΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

233o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΦΑΤΜΑ του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
ΠΛΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΝΓΚΑΦΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΧΑΜ ΤΡΟΥΝΓΚ του ΤΡΟΥΝΓΚ ΤΡΟΥΚ
ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΕ

234o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

ΣΙΩΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΑΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΠΑΝΙΟΛΑ ΜΑΞΙΜΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

234o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΤΕΜΕΡΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΖΑΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΚΕΝΤΑΙ ΤΖΕΝΣΙΛΑ του ΝΑΣΕ
2. ΣΠΑΝΙΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΕΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

235o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΤΣΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ
2. ΤΣΙΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΣΙΤΣΟΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
4. ΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΤΖΩΝ ΤΟΝΙΝΑ του ΤΖΟΝ
2. ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

235o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΣΙΤΣΟΛΛΗΣ ΣΟΚΟΛ του ΗΡΑΚΛΗ
4. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΒΑΣΙΛ.

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΑΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΧΡΙΣΤΑΚΗ
2. ΤΣΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΗΣ,
3. ΤΣΙΓΓΟΛΗ ΡΕΝΕ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

236o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί

1. ΦΙΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΦΩΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΧΑΣΑΝ ΡΙΦΑΤ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΣΑΝ
4. ΧΑΤΖΗ ΣΕΛΜΑ του ΓΙΑΧΙΑΡ

Αναπληρωματικοί
1. ΦΡΑΝΤΖΙΔΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ

236o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ
Τακτικοί
1. 
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ
2. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΣ .
2. ΧΟΑΝΓΚ ΘΙ του ΤΑΝ ΝΤΟΥΚ
3. ΧΟΤΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΕΣΑΡ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

237o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΒΙΕΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

237o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY
2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
4. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΓΓΕΛΟY
2. ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY
3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY
4. ΓΙΑΝΤΣΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

238o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΓΚΡΕΚΟΥ ΜΑΡΕΝΓΚΛΕΝ του ΘΟΔΩΡΗ
2. ΔΟΥΛΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΖΩΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΓΚΡΕΚΟΥ ΑΛΜΑ του ΛΑΜΠΗ
2. ΔΡΙΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟY
3. ΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟY
4. ΚΑΖΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY

238o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΓΚΙΟΛΕΝΑ ΡΕΝΑΛΝΤΑ του ΜΠΕΣΝΙΚ
2. ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΓΙΑΝΟY
4. ΙΑΤΡΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΔΑΡΗ ΒΑΣΙΛ του ΣΤΕΦΑΝΗ
2. ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY

239o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟY
2. ΚΕΣΕΡΤΖΗ ΣΕΜΙΧΑ του ΚΟΣΜΑ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΥΤΣΑΙ ΠΕΤΡΙΤ του ΦΡΑΝ
4. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΠΟΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟY
4. ΚΟΥΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΟΣΙΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

239o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΚΑΛΕΜΙ ΝΤΕΝΙΣΑ του ΡΑΙΜΟΝΤ
2. ΚΕΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΟΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟY
4. ΚΟΥΤΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΡΑΝΤΗ
3. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

240o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΛΟΛΑ ΣΠΥΡΟ του ΠΑΝΤΟ
4. ΜΑΛΩΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΡΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΙΡΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

240o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΚΩΣΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΑΒΒΑ
2. ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΛΕΒΕΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΩΣΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΠΥΡΟ

241o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΙΣΚΑ ΜΑΡΙΟ του ΑΡΜΠΕΝ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΙΧΑΛΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΟΡΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

241o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΚΑ
3. ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΙΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΡΙΣΝΟΒΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

242o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΠΙΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΟΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
4. ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
2. ΠΡΙΦΤΙ ΓΙΩΡΓΟ του ΦΑΙΚ
3 ΡΑΠΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑOY
4. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟY

242o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟY
2. ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΥΡΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΠΡΕΛΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ του ΒΑΤ
4. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟY

243o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΤΖΑΒΑΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
2. ΣΥΡΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟY
3. ΤΑΒΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΤΟΚΟΥΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟY

243o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΣΤΑΥΡΗ ΞΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY
3. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
4. ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟY του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΟΥΛΑΙ ΗΛΙΑ του ΟΡΕΣΤ.
3. ΣΦΗΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

244o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΣΙΑΤΗ ΜΙΜΟΖΑ του ΠΥΛΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΙΚΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

244o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΤΣΙΑΤΗ ΕΝΤΕΛΑ του ΘΑΝΑΣΗ
2. ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
3. ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΤΣΙΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΠΥΡΟY
2. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ
3. ΦΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

245o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΓΓΕΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
2. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY
3. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΦΩΤΙΟY
2. ΑΤΤΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

245o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

1. ΑΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΡΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΔΡΑΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

246o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

1. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΤΟΥΚΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟY
4. ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟY
4. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY

246o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

1. ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
2.ΚΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΛΟΥΚΑ
4. ΚΥΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΣΤΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

247o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Τακτικοί

1. ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟY
2. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΜΑΧΡΑΜΑ ΧΡΥΣΗ του ΖΑΝΝΗ
4. ΜΕΜΟ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΡΗΓΟΡΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΜΑΧΡΑΜΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΕΡΟΥ ΑΝΤΩΝΕΤΑ του ΘΩΜΑ

247o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΑΛΑΚΤΑΡΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΧΑΡΙΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΧΡΑΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΙΧΕΛΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

248o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2. ΠΑΛΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΡΕΠΑΝΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΑΜΟΥΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

248o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΩΡΟΥ ΖΩΟΠΗΓΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΛΟΓΟY
3. ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΑΜΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟY
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟY
3. ΟΡΦΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
4. ΠΡΩΤΟΛΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟY

249o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
2. ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΦΩΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
4. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΤΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΤΣΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟY

249o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί
1. ΤΣΙΛΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΦΛΟΚΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΙΟΡΔΑΝΗ
3. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΤΟΜΑΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΤΣΟΥΚΑΛΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΛΙΑ
4. ΦΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

250o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΛΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
2. ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟY του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY
2. ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΑΥΓΗ του ΑΥΓΕΡΙΝΟY
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

250o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΚΑΛΟΠΕΤΡΟΥ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΥΓΕΡΙΝΟY
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟY
4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟY

251o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΡΗΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

251o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY
4. ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟY
2. ΜΠΙΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΡΗΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY
4. ΣΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟY

252o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί
1. ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟY
3. ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
4 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΡΓΟY

Αναπληρωματικοί
1 ΓΚΡΑΝΖΑΝ ΑΛΑΙΝ του ΥΒ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ
2. ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΛΑ του ΛΑΜΠΡΟY
3. ΘΟΛΟΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
4. ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

252o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4. ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

253o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί
1. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
3. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΛΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΟΝΤΕΣΑΝΟ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

253o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί
1. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΟΥΛΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΒΑΛΑΝΤΩ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΑΣΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
4. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟY

254o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί

1. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΣΕΡΑΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
2. ΡΕΟΥΛΛΑ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟY
3. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟY
4. ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΡΕΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΩΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY

254o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ
Τακτικοί

1. ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΣΙΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΦΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟY
2. ΤΣΙΜΠΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟY
3. ΦΛΑΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟY

255o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΖΑΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΥΡΙΑΚΟY
3. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΕΡΓΟY
4. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟY

Αναπληρωματικοί
1. ΑΤΤΑΛΙΩΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3. ΚΑΤΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ
4. ΚΑΤΡΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

255o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΙΣΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΚΟΥΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΖΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
4. ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

256o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΕΡΝΑΡΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΖΑΝΝΗ
2. ΞΟΥΛΕΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3. ΠΕΡΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΠΛΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ

256o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΛΕΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΠΡΙΜΗ, του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΙΣΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ, του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

257o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΤΑΜΠΟΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΚΥΡΙΑΖΗ
2. ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΤΣΑΚΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ, του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ, του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΤΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, του ΤΣΑΜΠΗ
2. ΤΣΑΜΠΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΦΙΟΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΦΙΟΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

257o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΕΝΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ,του ΣΤΕΡΓΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΕΝΤΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΤΣΟΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, του ΜΙΧΑΗΛ

258o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
ΕΝΙΑΙΟ – Ε.Δ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ

Τακτικοί
1. ΘΥΡΙΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΙΒΟΥΡΗ ΡΑΦΑΕΛΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ, του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

259o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)

Τακτικοί
1. ΘΥΡΙΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΕΦΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΥΦΑΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΑΡΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΕΛΕΟΥΣΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

259o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)

Τακτικοί
1. ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΥΦΑΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΣΑΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΘΩΜΑ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, του ΦΩΤΙΟΥ

260o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
3. ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΖΕΡΒΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

260o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

Τακτικοί
1. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, του ΣΑΒΒΑ
3. ΜΙΑΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΙΩΑΝΝΗ

261o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
Τακτικοί

1. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
4. ΣΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ, του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΣΑΒΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

261o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, του ΜΗΝΑ
2. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΚΑΣΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ, του ΠΑΝΤΕΛΗ

262o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΗΛΙΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΚΟΡΚΙΔΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
4. ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

262o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ
Τακτικοί

1. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ, του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

263o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, του ΗΛΙΑ
2. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
3. ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΑΡΤΑΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΑΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΣΑΒΒΑ

263o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ
Τακτικοί
1. ΠΑΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΤΖΟΥΛΙΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, του ΑΡΝΑΛΔΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, του ΣΑΒΒΑ
3. ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ, του ΗΛΙΑ

264o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, του ΡΟΥΒΗΜ
2. ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ, του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΑΓΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΜΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΝΙΚΗΤΑ

264o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΚΙΑΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΛΑΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, του ΙΩΑΚΕΙΜ
2. ΚΟΤΣΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΠΑΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

265o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ, του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
3. ΣΑΒΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΑΜΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

265o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΣΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

266o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ, του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΚΙΑΟΥΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

266o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΙΛΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ, του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, του ΙΩΑΝΝΗΥ
4. ΚΑΡΑΚΙΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ,του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΣΤΕΛΛΑ, του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΙΑΚΩΒΙΔΗ ΕΛΕΝΗ, του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

267o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΟΥΧΑΜΕΤΑΝΙ ΓΚΡΕΤΑ, του ΦΑΤΜΠΑΡΔ
4. ΝΟΥΡΕΔΙΝ ΦΕΡΙΤΕ, του ΡΕΚΕΠ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΗ ΦΑΙΔΡΑ, του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΜΠΕΙΕΝΕ ΜΑΡΙΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΑΝΗ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

267o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΜΠΑΛΙΟ ΤΖΙΑΝ, του ΓΚΙΟΥΣΕΠΠΕ
3. ΜΥΡΙΑΛΛΗ ΦΛΩΡΑ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4. ΝΟΥΡΕΔΙΝ ΡΕΚΕΠ, του ΜΑΧΜΟΥΤ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΝΤΟΥ ΚΥΡΑ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ,
4. ΜΟΥΤΣΟΛΛΑΡΙ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ, του ΜΠΕΝΤΡΙ

268o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΟΥΡΚΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΦΡΑΝΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΨΑΡΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΑΝΝΑ, του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

268o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΑΓΑΘΟΚΛΗ
2. ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ, του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΣΑΒΒΑΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΤΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

269o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΟΥΛΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ, του ΛΟΥΚΑ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΛΕΑΝΝΑ, του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, του ΛΟΥΚΑ

269o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΘΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ, του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΟΥΛΙΑΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΦΑΚΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1.  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΟΥΜΑΛΑΡ ΝΙΛ, του ΟΡΧΑΝ
4. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, του ΛΟΥΚΑ

270o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ, του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΣΑΒΒΑ

270o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΟΜΑΝΩΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ

271o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΙΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, του ΣΑΒΒΑ

271o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί
1. ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, του ΣΑΒΒΑ
4. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΠΙΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΣΑΒΒΑ

272o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΔΙΜΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ, του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, του ΗΛΙΑ
4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, του ΛΟΥΚΑ
2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4. ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

272o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ
Τακτικοί

1. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΘΑΝΑΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΔΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ, του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ, του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

273o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΑΜΑΛΙΑ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΚΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ,του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΩΒΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΣΜΑΡΩ, του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΩΣΤΑΡΑ ΦΑΙΔΡΑ, του ΣΑΒΒΑ

273o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΝΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

274o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΕΣΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΟΥΜΑΖΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΛΕΩΝΙΔΑ
4. ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΜΠΟΛΛΟΜΠΑΝΙ ΕΛΟΝΑ, του ΦΙΝΤΑΙ
2. ΜΠΟΛΛΟΜΠΑΝΙ ΕΜΙΛΙΑΝΑ, του ΦΙΝΤΑΙ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, του ΚΛΕΩΝΑ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ,του ΙΩΑΝΝΗ

274o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί
1. ΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΜΕΤΑ ΑΡΝΤΙΤ, του ΓΙΑΝΙ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΣΤΕΡΓΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΠΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ, του ΗΛΙΑ
3. ΧΑΛΚΙΑ ΙΩΑΝΝΑ, του ΗΛΙΑ
4. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, του ΙΩΑΝΝΗ

275o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΥΛΩΝΟΣ

Τακτικοί
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ, του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΦΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ, του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΑΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ, του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3.ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, του ΗΛΙΑ

275o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΥΛΩΝΟΣ

Τακτικοί
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, του ΙΩΑΝΝΗ

276o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ, του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΣΑΠΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ, του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Αναπληρωματικοί
1. ΒΕΛΑΙ ΑΝΤΟΥΕΛ, του ΜΟΥΧΑΡΕΜ
2. ΓΚΥΛΜΕΖΙ ΝΤΟΡΙΣΑ, του ΝΑΙΜ
3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, του ΣΤΕΡΓΟΥ

276o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου
Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί
1. ΑΚΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ, του ΛΟΥΚΑ
2. ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, του ΣΤΕΡΓΟΥ
3. ΓΚΟΛΦΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικοί
1. ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ, του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Πηγή: Εφημερίδα «Η ΡΟΔΙΑΚΗ»

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.