Επίσημα αποτελέσματα εσωκομματικών εκλογών

Η    Νομαρχιακή   εφορευτική  επιτροπή  Δωδεκανήσου  της  Νέας  Δημοκρατίας  ανακοινώνει  τα   επίσημα αποτελέσματα   των εσωκομματικών εκλογών για την  ανάδειξη  Νέας Νομαρχιακής Διοικούσας   Επιτροπής   και  Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων  Δωδεκανήσου.

 

 

 

 

ΚΩΣΚΑΛΥΜΝΟΣΛΕΡΟΣΠΑΤΜΟΣΚΑΡΠΑΘΟΣΝΙΣΥΡΟΣΚΑΛΙΘΕΑΣΛΙΝΔΟΥΙΑΛΥΣΟΥΡΟΔΟΥΣΥΝΟΛΟ
Υποψήφιοι  Πρόεδροι ΝΟΔΕ
ΜΠΑΚΙΡΗΣ  ΠΑΥΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ9351444217713139541009081621
ΤΣΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ149304943015224185371
Υποψήφια   μέλη ΝΟΔΕ
ΓΛΕΝΤΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ1321272842079202704376ος
ΔΗΜΗΤΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ74719112850241733328ος
ΔΙΑΚΙΔΗ – ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ20181537580691482024415ος
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ  του ΦΩΤΙΟΥ337310610603174252
ΚΟΥΝΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ27138172808815110234
ΛΕΡΓΟΥ  ΗΛΙΑΣ  του  ΣΑΒΒΑ1021427033115112205
ΜΑΝΤΙΚΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ21461531039471522799ος
ΜΠΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ19741147126359132
ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ111110151801224871833717ος
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ  ΜΗΝΑΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ1225171090445961854754ος
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ412539109821730102325043ος
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΣΟΦΙΑ  του  ΣΩΤΗΡΙΟΥ26736278602821332955592ος
ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ6529312913129416283317561ος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ 2018
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΛΕΩΣ   ΡΟΔΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣΜΙΧΑΛΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΡΟΕΔΡΟΣ553
ΤΣΕΡΚΗΣΗΛΙΑΣΙΩΑΝΝΗΣΠΡΟΕΔΡΟΣ586
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣΑΝΔΡΕΑΣΧΡΗΣΤΟΥΜΕΛΟΣ242
ΓΚΙΟΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΥΜΕΛΟΣ170
ΚΑΝΤΗΜΑΡΙΑΦΩΤΙΟΥΜΕΛΟΣ332
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΣΤΑΜΑΤΙΟΥΜΕΛΟΣ156
ΚΑΣΣΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΝΤΩΝΙΟΥΜΕΛΟΣ136
ΚΟΥΓΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΜΕΛΟΣ166
ΚΟΥΜΕΝΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΤΣΑΜΠΙΚΟΥΜΕΛΟΣ159
ΡΗΝΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΜΙΧΑΗΛΜΕΛΟΣ82
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥΗΒΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΜΕΛΟΣ276
ΣΩΦΡΟΝΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΜΕΛΟΣ140
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΕΛΟΣ207
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΘΕΟΔΟΣΙΟΥΜΕΛΟΣ176
ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣΚΛΕΑΝΘΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΥΜΕΛΟΣ263
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΛΙΘΕΑΣ- ΑΦΑΝΤΟΥ-ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΛΟΓΓΟΣΣΤΑΜΑΤΙΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΥΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΜΑΡΙΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΜΕΛΟΣ45
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΝΙΚΟΛΑΟΣΙΑΚΩΒΟΣΜΕΛΟΣ40
ΚΟΥΛΛΑΡΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΟΣ68
ΝΙΚΟΛΗΣΜΙΧΑΗΛΒΑΣΙΛΕΙΟΥΜΕΛΟΣ94
ΠΟΜΠΟΣΣΑΒΒΑΣΣΤΑΜΑΤΙΟΥΜΕΛΟΣ3
ΣΚΟΥΜΠΡΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΝΙΚΗΤΑΜΕΛΟΣ27
ΣΥΡΤΣΑΚΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΥΛΟΥΜΕΛΟΣ52
ΤΣΙΧΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΦΩΤΙΟΥΜΕΛΟΣ21
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΝΤΩΝΙΟΥΜΕΛΟΣ92
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΛΙΝΔΟΥ- ΝΟΤΙΑΣ  ΡΟΔΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣΤΣΑΜΠΙΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣΠΡΟΕΔΡΟΣ56
ΑΡΝΙΤΑΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΙΧΑΗΛΜΕΛΟΣ17
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ27
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥΤΣΑΜΠΙΚΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ12
ΚΕΦΑΛΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΕΛΟΣ14
ΚΟΥΡΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΣΤΑΜΑΤΙΟΣΜΕΛΟΣ15
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΜΕΛΟΣ11
ΝΑΚΚΑΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕΥΣΤΑΘΙΟΣΜΕΛΟΣ5
ΠΑΛΛΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΕΛΟΣ45
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣΦΙΛΙΠΠΟΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΕΛΟΣ21
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΙΑΛΥΣΟΥ-ΚΑΜΕΙΡΟΥ-ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ-ΑΤΑΒΥΡΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣΜΙΧΑΗΛΠΡΟΕΔΡΟΣ120
ΓΟΥΜΑΡΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣΜΕΛΟΣ8
ΔΙΑΚΑΝΘΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣΠΑΡΑΣΧΟΣΜΕΛΟΣ21
ΚΑΡΑΤΖΙΚΗΣΤΥΛΙΑΝΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΜΕΛΟΣ68
ΛΟΥΠΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΝΚΟΛΑΟΣΜΕΛΟΣ45
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΜΕΛΟΣ52
ΠΑΜΠΑΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣΜΙΧΑΗΛΜΕΛΟΣ39
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΑΡΚΟΣΜΕΛΟΣ53
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣΣΑΒΒΑΣΠΑΥΛΟΣΜΕΛΟΣ15
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΣΑΒΒΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΕΛΟΣ40
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΩ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΧΟΝΔΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΤΑΜΑΤΗΠΡΟΕΔΡΟΣ103
ΒΑΒΙΘΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ26
ΒΑΒΛΑΜΑΡΙΕΤΤΑΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ62
ΜΑΡΑΓΚΟΣΕΥΣΤΑΘΙΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΜΕΛΟΣ31
ΜΕΝΑΣΕΜΙΧΑΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΒΙΚΤΩΡΜΕΛΟΣ46
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ-ΒΙΤΩΛΙΑΝΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑΙΩΑΝΝΗΣΜΕΛΟΣ24
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ28
ΤΕΛΛΗΔΙΟΝΥΣΙΑΣΤΕΡΓΟΣΜΕΛΟΣ40
ΤΛΕΝΙΛΟΥΦΕΡΧΑΛΗΛΜΕΛΟΣ37
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥΜΙΧΑΗΛΠΑΣΧΑΛΗΣΜΕΛΟΣ33
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΑΝΔΡΕΟΥΝΙΚΟΛΑΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΡΟΕΔΡΟΣ119
ΛΑΧΑΝΑΣΙΩΑΝΝΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΡΟΕΔΡΟΣ122
ΔΙΑΚΟΛΙΟΣΜΙΧΑΗΛΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΕΛΟΣ112
ΛΥΤΟΣΙΩΑΝΝΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΕΛΟΣ76
ΜΑΤΣΑΓΚΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ68
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗΣΜΙΧΑΗΛΑΛΕΞΙΟΣΜΕΛΟΣ55
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣΒΑΪΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ91
ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΜΕΛΟΣ51
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣΟΦΙΑΜΙΧΑΗΛΜΕΛΟΣ90
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΓΚΟΣ)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΕΛΟΣ94
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΠΑΤΜΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΜΑΡΟΥΣΩΕΜΜΑΝΟΥΗΛΠΡΟΕΔΡΟΣ55
ΡΩΜΑΙΟΥΑΝΝΑΓΕΩΡΓΙΟΣΠΡΟΕΔΡΟΣ39
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣ -ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΠΥΡΙΔΩΝΜΕΛΟΣ53
ΓΡΥΛΛΗΣΛΟΥΚΑΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΕΛΟΣ25
ΚΑΒΟΥΡΑΣΛΑΖΑΡΟΣΠΟΘΗΤΟΣΜΕΛΟΣ10
ΚΑΜΙΤΣΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΜΕΛΟΣ8
ΚΑΜΙΤΣΗΕΥΔΟΚΙΑΘΕΟΛΟΓΟΣΜΕΛΟΣ14
ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΥΕΛΕΝΗΔΙΟΝΥΣΙΟΣΜΕΛΟΣ45
ΜΙΧΕΛΗΣΟΦΙΑΑΛΕΚΟΣΜΕΛΟΣ31
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣΧΡΗΣΤΟΣΘΩΜΑΣΜΕΛΟΣ34
ΧΥΤΗΣΙΩΑΝΝΗΣΦΩΤΙΟΣΜΕΛΟΣ37
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΜΟΥΣΕΛΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛΓΕΩΡΓΙΟΥΠΡΟΕΔΡΟΣ60
ΓΑΛΙΜΙΤΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣΜΙΚΕΜΕΛΟΣ16
ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣΑΓΓΕΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΥΜΕΛΟΣ29
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣΙΩΑΝΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΥΜΕΛΟΣ13
ΜΑΡΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣΜΙΧΑΗΛΜΕΛΟΣ32
ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ -ΧΩΤΕΛΗΝΟΜΙΚΗΙΠΠΟΚΡΑΤΗΜΕΛΟΣ10
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΜΕΛΟΣ24
ΧΑΛΙΚΟΣΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΟΣ18
ΧΑΛΚΙΤΗΕΙΡΗΝΗΙΩΑΝΝΗΜΕΛΟΣ3
ΧΟΥΛΗΣΣΤΑΥΡΟΣΑΝΤΩΝΙΟΥΜΕΛΟΣ8
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΤΟΠΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΗΣΟΥ  ΛΕΡΟΥ
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί Προτίμησης
ΤΣΑΧΟΥΡΓΙΑΝΙΔΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣΠΡΟΕΔΡΟΣ54
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΜΕΛΟΣ50
ΖΑΧΑΡΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΕΛΟΣ18
ΖΑΡΙΦΗΣΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΥΜΕΛΟΣ17
ΙΓΝΑΤΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣΛΑΖΑΡΟΣΜΕΛΟΣ16
ΚΑΝΑΡΗΣΣΤΑΥΡΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΜΕΛΟΣ44
ΜΠΙΛΛΗΣΝΕΚΤΑΡΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣΜΕΛΟΣ18
ΤΣΑΠΕΛΑΣΜΑΡΙΝΟΣΙΩΑΝΝΗΣΜΕΛΟΣ41

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.